دانلود کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته

کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته نوشته‌ی مینو سلطانشاهی و سید مجتبی صباغ جعفری، مباحث برنامه‌‌نویسی پایتون را به صورت گام به گام به شما آموزش می‌دهد.

پیشرفت فناوری باعث ایجاد چشم‌اندازها و افق‌های روشن‌تری برای کسب مدارج علمی و صنعتی بهتر و حل مشکلات جامعه بشری شده است. در واقع، بیشتر کارهای روزمره انسان با سیستم‌های ارتباطی جدید و فناوری اطلاعات درگیر است. بنابراین، با اهمیت علم کامپیوتر به عنوان بخش اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات در دنیای امروزی، لازم است هر فردی تا حد نیاز هم که باشد علم برنامه‌‌نویسی و صحبت به زبان کامپیوتر را یاد بگیرد.

با توجه به وجود تعداد زیادی از زبان‌های برنامه‌‌نویسی که البته هر کدام قسمت خاص و نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود را دارا می‌باشند، انتخاب یک زبان برنامه‌‌نویسی مناسب برای کاربران موضوعی بسیار با اهمیت است.

یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌‌نویسی که اخیراً ارزش و اهمیت آن به شدت زیاد شده و بیشترین پیشرفت را در این زمینه داشته، زبان برنامه‌نویسی پایتون (Python) می‌باشد. این زبان با سادگی و توانمندی‌هایی که دارد، قادر است قدرت خود را به رخ سایر زبان‌های دیگر به ویژه زبان‌های اسکریپت بکشاند. برنامه‌های قدرتمندی که با این زبان تولید شده‌اند مانند برنامه‌های کاربردی، طراحی بازی‌های رایانه‌ای، طراحی صفحات وب، ریاضیات و آمار، گرافیک، هوش مصنوعی و... باعث شده که بهترین گزینه برای برنامه‌‌نویسی باشد، مخصوصا که پایتون یک زبان دینامیک است و فاقد مشکلات زبان‌های استاتیک مانند زبان‌های خانواده C می‌باشد.

در بخشی از کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته می‌خوانیم:

کامپیوتر یکی از مهم‌ترین ابزارها جهت انجام کارهای بشر است که امروزه، استفاده از آن در همه زمینه‌ها رو به افزایش است. این وسیله، از نظر قدرت و سرعت نسبت به انسان هزاران بار سریع‌تر است؛ اما، در کنار این توانمندی‌ها قادر به تفکر نیست و هیچ هوش ذاتی ندارد. در واقع، هیچ عملی را به طور عادی انجام نمی‌دهد مگر اینکه برای آن‌ها تعریف و از آن‌ها خواسته شود.

زبان‌های برنامه‌سازی روشی برای تعریف و درخواست انجام عملیات توسط کامپیوتر است. به بیانی دیگر، زبان دستور دادن به کامپیوتر است و زبان‌های برنامه سازی، به سه سطح پایین، بالا و میانی تقسیم می‌شوند.

 ۱۹۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6676-81-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مروری بر ادبیات و پیشینه
فصل دوم: انواع داده و متغیرها
فصل سوم: دستورات ورودی و خروجی
فصل چهارم: ساختارهای شرطی
فصل پنجم: ساختارهای تکرار
فصل ششم: توابع
فصل هفتم: رشته‌ها
فصل هشتم: انواع داده‌های مجموعه‌ای
فصل نهم: فایل‌ها و کنترل خطا
فصل دهم: مفاهیم شئ‌گرایی و کلاس
فصل یازدهم: ماژول
پیوست اول: تفاوت پایتون نسخه 2 و 3
پیوست دوم: نصب مفسر پایتون
پیوست سوم: لیست اسامی ماژول‌های فعال پایتون
پیوست چهارم: معرفی برنامه آناکوندا

راهنمای دانلود کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته

برای دانلود کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پایتون از مقدماتی تا پیشرفته

نظرات کتاب پایتون از مقدماتی تا پیشرفته

Amir King
۱۳۹۹/۸/۱۸
نسخه چاپیش رو ۴۵ تومن خریدم. کتاب خوبیه ولی بعضی جاها توضیح نمیده و مبهمه و باید گوگل کنید تا متوجه کد نوشته شده بشید و تمرین‌های آخر فصلش هم جواب نداره که خیلی بده و اینکه میتونست تعداد صفحاتش بیشتر باشه. ولی یکی از مزیت‌های این کتاب نسبت به دیگر کتاب‌ها بروز بودنشه که با نسخه پایتون ۳. ۵ کار کرده
atefeh ahmadi
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
من نسخه چاپی این کتابو دارم. کتاب خوبیه برای مبتدییا اما متاسفانه یه جاهایی آدم متوجه نمیشه و جواب مسئله‌ها تو کتاب نیست اگه جواب سوالا تو کتاب بود عالی میشد
دوستانی که این کتابو خوندن و باهاش کار کردن میشه لطفااا بگین جواب سوالاش رو از چه سایتی میتونم پیدا کنم؟؟؟ من مبتدیم و برام سخته بعضی سوالاش
Mehdi Moradi
۱۳۹۹/۳/۲۹
حل المسائل این کتاب رو کسی سراغ داره؟
مشاهد همه نظرات (۷)