دانلود کتاب پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP

کتاب پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP به قلم سیاوش شامی و زهرا قربانی، به آموزش چگونگی پردازش تصاویر راداری با استفاده از این نرم‌افزارها و رفع نقطه ضعف بسته نرم‌افزاری StaMPS پرداخته است.

نرم‌افزارهای SNAP و GMTSAR به دلیل متن باز و رایگان بودن از نرم‌افزارهای مهم پردازش تصاویر راداری به شمار می‌روند. نرم‌افزارهای متن باز، قابلیت توسعه‌پذیری دارند و دارای انعطاف بیشتری نسبت به سایر نرم‌افزارها هستند. این نرم‌افزارها دارای سرعت خوبی در پردازش تصاویر راداری بوده و در کارهای پژوهشی نیز قابل استناد هستند.

ساختار فصول کتاب پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP (Processing radar images using GMTSAR and SNAP) به این ترتیب است که در فصل اول نحوه نصب نرم‌افزارهای SNAP و GMTSAR و کلیه نرم‌افزارهای جانبی برای پردازش تصاویر راداری در سیستم عامل Linux نسخه Ubuntu آموزش داده شده و در فصل دوم نحوه دانلود تصاویر ماهواره راداری SENTINEL بیان شده است.

در فصل سوم از این کتاب، پردازش تصاویر راداری با نرم‌افزار GMTSAR و نحوه خروجی پردازش‌ها برای انجام سری زمانی خط مبنای کوتاه در نرم‌افزار StaMPS آموزش داده شده است. همچنین در فصل چهارم و پایانی این کتاب، پردازش تصاویر راداری با نرم‌افزار SNAP و نحوه خروجی پردازش‌ها برای انجام سری زمانی پراکنش‌گرهای دائمی در نرم‌افزار StaMPS آموزش داده شده است.

 ۱۳۲ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-251-021-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۹۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰۰ ت - 24.49€
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: راهنمای نصب نرم‌افزارهای GMTSAR و SNAP
فصل دوم: راهنمای دانلود تصاویر ماهواره SENTINEL-1A
فصل سوم: پردازش تصاویر راداری با نرم‌افزار GMTSAR
فصل چهارم: پردازش تصاویر راداری با نرم‌افزار SNAP
مراجع

راهنمای دانلود کتاب پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP

برای دانلود کتاب پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پردازش تصاویر راداری با نرم افزارهای GMTSAR و SNAP
Maysam Narimany
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
کتابی خوب و کاربردی برای تداخل سنجی هستش
نازلی رها
۱۳۹۸/۱۱/۵
کتاب خوب و بسیار عالی جهت یادگیری می‌باشد.
Abolfazl Mohamadi
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
کتاب مفیدی هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)