دانلود کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2014 - جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2014 - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2014 - جلد اول

مجموعه چهار جلدی پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2014 توسط محمود بدیعی، مرجان سید مظهری و فاطمه بهرام نژاد ترجمه شده است و جلد اول این کتاب مطابق با سرفصل پرستاری مفاهیم پایه، آب و الکترولیت و سرطان، دانشجویان پرستاری مقطع کارشناسی است.

دانش پرستاری یکی از شاخه‌های پویای علم پزشکی است که تلاشش در جهت تسریع روند درمان بیماری‌ها و اختلالات مبتلا کننده نسل بشر می‌باشد. بدیهی است که این مهم، مگر با تکیه بر مبانی ارزشمند دانش پرستاری و ارتقاء علمی دانش پژوهان و علاقه‌مندان به این رشته مقدور نخواهد بود.

کتاب مرجع پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارت سال ۲۰۱۴ - جلد اول خلاصه کتاب مرجع Brunner and Suddarth's Text book of Medical - Surgical Nursing بوده و با بیرون کشیدن نکات مهم و نکات جدید آن‌ها گروهی مؤثر به هدف رساندن دانشجویان و دانش آموختگان این رشته که همانا قبولی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد، دانسته شود تا بدین ترتیب با حذف حواشی و مطالب کم اهمیت این کتاب، دانشجو به راحتی بتواند در مدتی کوتاه تمامی فصول مربوطه از کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارت ۲۰۱۴ را مرور نماید.

مطالعه کتاب مرجع پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارت سال ۲۰۱۴ - جلد اول و سایر کتب این مجموعه به تمامی پرستاران علاقه‌مند به حرفه خود و همچنین تمامی آنانی که سعی در حفظ معلومات و افزایش غنای آن دارند، توصیه می‌گردد.

 ۱۵۷ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-378-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۳۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: مفاهیم پایه، مفاهیم بیوفیزیکی و روانی اجتماعی، مفاهیم و چالش‌های مراقبت از بیمار
بخش دوم: آب و الکترولیت
بخش سوم: سرطان

راهنمای دانلود کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2014 - جلد اول

برای دانلود کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2014 - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2014 - جلد اول
کاوه مهرشاد
۱۳۹۷/۶/۱۱
سلام، ممنون میشم اگه سایر۱۴کتاب درسنامه داخلی جراحی برونرسودارث2018روهم بزاریدخیلیامیخانش، فقط ۴کتابش هست، اتاق عمل، بیماری‌های چشم وگچش، کلیه، وپوست، لطفاکامل۱۸جلدروبزاریدممنون
انیس مرادی
۱۳۹۷/۵/۴
عالیییی
F Bayat
۱۳۹۶/۸/۳
ممنونم، اخرین ویرایش برونر هستش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)