دانلود کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر

  • ناشر: انتشارات گیوا
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر

کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر به بررسی انواع مواد اعتیادآور، اثرات آن‌ها، پیشینه‌ی تولید و ترکیب مواد مخدر و نحوه برخورد قانون با این جرم می‌پردازد.

سازمان جهانی بهداشت مواد مخدر و مسائل مربوط به آن، از تولید گرفته تا مصرف، جزو عوامل تهدید کننده‌ی حیات بشری مانند آلودگی های زیست محیطی، فقر و تولید سلاح‌های کشتار جمعی می‌داند. خطر اعتیاد کمتر از تروریسم و سلاح‌های شیمیایی نیست با این تفاوت که به صورت آرام و پنهانی زندگی انسان را به سوی زوال می‌برد.

مطالعه کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای افزایش اطلاعات عمومی و حقوقی درباره قوانین کشور و ایجاد امنیت بیشتر در سطح جامعه به همه افراد توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر می‌خوانیم:

بشر از 7 هزار سال قبل از وجود یک ماده مخدر قوی در خشخاش آگاه بود، و در لوح‌های گلی متعلق به 5 هزار سال ق. م، که از سومریان باقیمانده، از تریاک نام برده شده است. در حدود 4 هزار سال ق. م، کشیدن تریاک رایج بوده است. جالینوس دانشمند رومی ترکیبی از تریاک را نوشدارو نامید و برای مداوای بیماری‌های مختلف از قبیل صرع، یرقان، سنگ کلیه، بی‌خوابی، سرفه، تب و جذام از آن استفاده می‌کرد

 ۳۳ صفحه، ۱۳۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-451-287-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
بیان مسأله، ضرورت و اهمیت آن
مفهوم‌شناسی مواد مخدر
نگاهی به تاریخ دوران استعمار و موادمخدر
انواع مواد مخدر از حیث ترکیبات
انواع مواد مخدر از حیث آثار
عوامل مؤثر در تولید مواد مخدر
مجازات‌های قانونی تولید مواد مخدر
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر

برای دانلود کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر

نظرات کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر

محسن استواری
۱۴۰۰/۱/۱۰
خیلی خوب بود ممنونم.
مشاهد همه نظرات (۱)