دانلود کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟

سعید تقدسی در کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟، به بررسی این موضوع که چرا ما باید خلاق باشیم و خلاقیت داشته باشیم، می‌پردازد.

در کتاب حاضر به مباحثی چون دلایل افزایش فروش، تکنیک‌های خلاقیت، ذاتی یا اکتسابی بودن خلاقیت، راه‌های خلاق شدن و... پرداخته می‌شود.

در بخشی از کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟ می‌خوانیم:

تکنیک‌ها دقیقاً مثل آچار می‌مونند و هر آچاری یک پیچ رو باز می‌کنه. برای اینکه بدونیم هر آچاری کدوم پیچ رو باز می‌کنه اول از همه من باید آچار‌های مختلف رو داشته باشم بعد این آچارها رو بردارین توی کسب‌وکارتون بندازین، یکی‌یکی، ببینین به کدوم پیچ‌ها می‌خورن.

مثلا آچار 10 رو اول امتحان می‌کنید بعد این آچار 10 رو می‌زارین کنار، حالا آچار 12 برمی‌داریم به پیچ‌های مختلف می‌ندازیم، ما این‌جوری می‌خوایم باهاشون کار کنیم. تکنیک‌های خلاقیت دقیقاً مثل آچار هستند و یک نکته جالب وجود داره و اونم اینکه مثلاً اگر من بتونم با این آچار سمند رو تعمیر کنم، پژو رو هم می‌تونم تعمیر کنم، اگر جعبه ابزار کامل داشته باشم و تعمیرکاری بلد باشم حتی بنز هم می‌تونم تعمیر کنم، به شرط این‌که جعبه ابزارم کامل باشه، این آچار می‌تونه به خیلی از ماشین‌ها بخوره و به درد خیلی از کسب‌وکارها بخوره.

 ۳۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6142-08-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
آیا خلاقیت ذاتی است یا اکتسابی؟
توی چه کسب‌وکارهایی می‌شه خلاق بود؟
چرا باید خلاق باشیم؟
تست
مزیت‌های خلاقیت
دلایل افزایش فروش چیه؟
آیا فقط با گوش دادن به موسیقی نوازنده خواهید شد؟
تکنیک‌های خلاقیت
تکنیک تغییر ابعاد و اندازه
تکنیک ترکیب کردن
راه‌های خلاق شدن چیست؟
با شرکت در دوره چه چیزی از دست می‌دهید؟

راهنمای دانلود کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟

برای دانلود کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرا و چگونه خلاقیت؟

نظرات کتاب چرا و چگونه خلاقیت؟

Sharona Mondogard
۱۳۹۹/۴/۳۱
در کل اگه دنبال راهکار و یادگیری هستید وقتتون رو تلف کردید کتاب بسیار ابتدایی هست و نویسنده ۲۰ بار هم گفته اگه میخوایین یاد بگیرید باید ۲۰ تا کتاب خلاقیت بخونید و سمینار و غیره شرکت کنید یعنی کتاب جنبه تبلیغ و تشویق داره بیشتر برای کار خودشون تا چیزی یاد بده... کتاب فقط جنبه یه مقدمه رو داره برای کسانی که اصلا هیچ ذهنیت و درکی از خلاقیت ندارن نه کسانی که به دنبال راهکار هستن.
ایمان خلج
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
متن روان و ساده‌ای داشت و از مثال‌های جالبی استفاده کرده بود ولی بعضی قسمت‌ها نیاز به توضیح بیشتر داشت همچنین در بخش پایانی اینگونه حس میشود که نویسنده قصد تبلیغ دارد. در کل ارزش یکبار خواندن دارد
Maryam Amiri
۱۳۹۹/۱۰/۷
روش‌های جالبی برای خلاقیت گفته بود درسته کوتاه بود اما دیگه واقعا کوتاه بود فقط هم برای تبلیغ نوشته شده بود فردی که اینو نوشته اگه واقعا خلاق بود باید خلاقانه مینوشت
مشاهد همه نظرات (۲۳)