دانلود کتاب چرخه زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چرخه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرخه زندگی

کتاب چرخه زندگی به قلم مرتضی گودرزی، فیلمنامه‌ای پرکشش در رابطه با فلسفه وجودی زندگی انسان است. در این کتاب داستان چند دکتر محقق به تصویر کشیده می‌شود که در پی کشف دلایل مختلف آفرینش بشر هستند.

دکتر لویی فاولر، مدیر مرکز تحقیقاتی است که به همراه باقی همکارانش در ایالت تگزاس آمریکا به صورت مخفیانه بر روی پروژه‌ای مهم فعالیت دارد. او با استفاده از مردم و رسانه‌ها بر روی شگفتی‌های وجود انسانی متمرکز است و سعی دارد تا با بررسی بین فلسفه مذهب و علم بتواند به جواب نهایی و بسیار ساده‌ی سوال بشر دست پیدا کند، اینکه بشر از کجا آمده و به کجا می‌رود؟

(فایل کتاب در تاریخ 1399/10/16 جایگزین شده است.)

در بخشی از کتاب چرخه زندگی می‌خوانیم:

دکتر و همسرش داخل دفتر بزرگش دست به سینه ایستادند و به درخت زیتونی که در بخش انتهای اتاق درون یک گلخانه‌ی شیشه‌ای کاشته شده نگاه می‌کند. او معمولا هرچند روز یک بار هنگامی که یاد دخترشان می‌افتند خودش فرو می‌رود و به آن درخت خیره می‌شود زیرا این تنها یادگار باقی مونده از آن روز سخت است.

تق تق تق، صدای ضربات آرام در زدن منشی به در اتاق به گوش دکتر نمی‌رسد برای همین منشی در را باز می‌کند و آرام وارد اتاق می‌شود، می‌بیند که دکتر و همسرش بازهم محو تماشای درخت است، از آن جا که کتی زن مهربان و عاطفی‌ست دوست نداره که خلوت دکتر را بهم بزند، اما کتی که می‌داند باد یسته را به دکتر برساند که با جوهر تا دکتر را هرچه زودتر در جریان بگذارد، ابتدا با لحنی مهربان و جمله‌ای غیر مستقیم سر حرف زا باز می‌کند: دکتر از دیدن این درخت سیر نمی‌شید؟؟

دکتر که صدای کتی را شنیده آرام عینکش را به چشم می‌زند و بدون اینکه برگردد می‌گوید: این تنها چیزیه که از دخترم یادگاری مونده.

دسته فیلمنامه،
 ۶۴ صفحه، ۱۱۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6419-40-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چرخه زندگی

برای دانلود کتاب چرخه زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرخه زندگی

نظرات کتاب چرخه زندگی

زهره چگنی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
با سلام و وقت بخیر
با توجه به اینکه این فیلم نامه از جذابیت و ساختار جدیدی برخوردار است ارزش خواندن و مطالعه دارد. لازم به ذکر است که ویرایش جدید این اثر جایگزین شده است.
مشاهد همه نظرات (۱)