دانلود کتاب چپ در ایران به روایت اسناد ساواک (کتاب هشتم) چریک های فدایی خلق

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چپ در ایران به روایت اسناد ساواک (کتاب هشتم) چریک های فدایی خلق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چپ در ایران به روایت اسناد ساواک (کتاب هشتم) چریک های فدایی خلق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چپ در ایران به روایت اسناد ساواک (کتاب هشتم) چریک های فدایی خلق

توجه: این کتاب از جمله کتب کمیاب می باشد که هم اکنون با همکاری ناشر نسخه ی اسکن شده از این کتاب به صورت الکترونیکی برای شما آماده شده است. امکان دارد این کتاب برای کاربرانی که سخت افزار موبایل و یا تبلت آن ها ضعیف می باشد، نمایش داده نشود. لطفا قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت کرده تا از صحت نمایش کتاب اطمینان حاصل نمایید.

کتاب هشتم از مجموعه‌ی «چپ در ایران به روایت اسناد ساواک» به سندهای سازمان چریک‌های فدایی خلق مربوط است. این کتاب دارای مقدمه ای موجز است که پس از آن اسناد به همان شیوه متداول در دیگر کتاب‌های این مرکز بر اساس تاریخ گزارش تدوین شده و هر جا نام شخصی یا رویدادی نیاز به گویا سازی داشته در پاورقی همان سند به صورتی که در حاشیه سمت چپ صفحه قرار گیرد، تایپ و حروف چینی شده است.
محتوای اسناد این کتاب به روایت مقدمة آن چنین است:
«اسناد این اثر مربوط به سالهای 1342 ـ 1354 است که به صورت چینش تاریخی و در 6 فصل تحت عناوین: کلیات و تاریخچه، بیژن جزنی، حسن ضیأ ظریفی، عباس سورکی، احمد جلیل افشار و احمد چوپان زاده تنظیم شده اند»

 ۵۱۴ صفحه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 964-5798-20-5 

چاپ ۱۳۸۰، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چپ در ایران به روایت اسناد ساواک (کتاب هشتم) چریک های فدایی خلق

برای دانلود کتاب چپ در ایران به روایت اسناد ساواک (کتاب هشتم) چریک های فدایی خلق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چپ در ایران به روایت اسناد ساواک (کتاب هشتم) چریک های فدایی خلق