دانلود کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید اثر ازوپ، درباره‌ی روباهی است که در یک روز آفتابی مشغول گشت و گذار بود که متوجه یک مرغ چاق و چله شد که روی شاخه‌ی درختی نشسته بود.

آقای روباه با خودش گفت: اوممم به‌به ناهار امروزم هم جور شد. اما روباه مکار این جمله را آروم با خودش گفت تا کسی نفهمد که چه در سرش می‌گذرد. آروم آروم جلو رفت و به مرغ نزدیک شد...

ازوپ یا ایزوپ (Aesop) از نویسندگان یونان بود که قصه و افسانه می‌نوشت. وی از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. شاعر توانای ایرانی ناصرخسرو قبادیانی، چندی از افسانه‌های او را به نظم آورده است. همچنین مولانا جلال‌الدین رومی نیز برخی از داستان‌های پندآموز «ازوپ» را در مثنوی به صورت شعر درآورده است.

 ۸ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

برای دانلود کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه عشق و صلح به جنگل رسید
فروغ مصطفوی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
به نظرم جالب بود
زینب مومنی
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
جالبه... داستان آموزنده ای برای بچه ها
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)