دانلود کتاب صوتی چگونه غم جدایی را تحمل کنیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه غم جدایی را تحمل کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه غم جدایی را تحمل کنیم

کتاب صوتی چگونه غم جدایی را تحمل کنیم اثر ملبا کولگرود، هارولد بلومفیلد، پیتر مک ویلیامز دربردانده‌ی راهکارهایی برای مقابله با پیامدهای مخرب ناشی از جدایی است.

کتاب صوتی چگونه غم جدایی را تحمل کنیم (How to survive the loss of a love)، پس از بیان پاره‌ای از قوانین حاکم بر نظام هستی چون تولد و مرگ، گسستن و پیوستن، پستی و بلندی، عشق و نفرت درباره عوارض و پی‌آمدهای ناشی از پدیده از دست دادن سخن می‌گوید.

چنانچه در حال حاضر فرآیند از دست دادن را در زندگی تجربه می‌کنید از نظر عاطفی نیازمند یاری و کمک هستید در چرخه طبیعت از دست دادن عنصری ضروری و درخور توجه است به ندرت در زندگی می‌توان به دست آوردنی یافت که از دست دادنی را همراه نداشته باشد با این زمینه ذهنی می‌توان به شناسایی انواع خلاء عاطفی پیش آمده در زندگی پرداخت.

برای مصادیق از دست دادن می‌توان به مرگ عزیزان، قطع رابطه عاشقانه، جدایی و طلاق، اخراج از کار، بی‌پولی، مورد سرقت قرار گرفتن یا تجاوز اشاره کرد در پی هر از دست دادنی انسان‌ها به سمت قسمت تاریک‌تر زندگی رفته و در آن جا ساکن می‌شوند و پس از مدتی دوباره به سمت روشن‌تر باز می‌گردند زندگی بی‌عیب و بدون مشکل وجود ندارد در این کتاب به بررسی این نکته می‌پردازیم که چگونه غم جدایی را تحمل کنیم.

فهرست مطالب

۷۲ دقیقه
بخش اول
۴۳ دقیقه
بخش دوم
۳۷ دقیقه
بخش سوم
 ۲ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۱۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه غم جدایی را تحمل کنیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه غم جدایی را تحمل کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه غم جدایی را تحمل کنیم
ملیکا یونسی
۱۳۹۸/۱/۲
مفید
مائده حسینی
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
این کتاب اولش کمی خسته کننده بود اماهرچی جلوتررهت جذاب ترشد، ابن کتاب عالیه وچندتاجمله ی کیلیدی رو ملکه ی ذهنم کرد اینکه اگرآدمهاترکت میکنن رد شدن و واپس زده شدن فقط دارن وارد مرحله ی دیگه ای اززندگی بیشتر...
Daryush Parsa
۱۳۹۷/۱۱/۴
با دیدگاهش موافق نیستم. پایان دادن ب روابط ریشه ای برای آسایش مقطعی!
بلاتکلیفی بخش اصلی زندگی ی و اگه با کل هستی هم وداع کنیم بلاتکلیفی ها به پایان نمی رسن. پس بهتره ناخدای خوبی باشیم تا یک تیتراژ به بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)