دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم

  • از: دوان فارستر، محمد امین کریمی
  • ۸۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم

کتاب حاضر برای شما سرمایه ارزشمندی است اگر قصد افزایش درآمد از طریق جذب کاربران به سایت خود و تبدیل آنها به خریدار نهایی را دارید.

رشد و گسترش کسب‌ و کارهای و بی محیطی رقابتی به وجود آورده که تنها راه بقا در آن جذب و حفظ کاربرانی است که می‌بایست به شما وفادار باشند. تصور غالب صاحبان چنین کسب‌ و کارهایی این است که جذب کاربران و افزایش ترافیک تمام راه است در حالی که هدایت ترافیک جذب شده و تبدیل آنها به مشتری است که به افزایش درآمد می‌انجامد.

این کتاب ترجمه آزاد از کتاب "کلیک ها به مشتریان" نوشته دوان فارستر، یکی از موفق ترین بازاریابان اینترنتی دنیا است که تجربه کار در شرکت هایی همچون Microsoft و MSN را داشته است.

 

 ۱۱۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم

برای دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم

نظرات کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم

مهدی خدیو
۱۳۹۵/۷/۱۵
هنوز نخوندم. ولی اینکه رایگان این کتابها و اطلاعات را در اختیار مردم میگزارید بسیار ستودنی است. سپاسگزاریم
azr azry
۱۳۹۸/۴/۱۳
باتوجه به گسترش فضای مجازی یکی از مهمترین امور آشنا کردن مردم با فرصتهای فضای مجازی هست که در کتابراه شماعزیزان انجام میدید ممنونم
Amir Nasiri
۱۳۹۷/۵/۲۷
بسیار عالی، ممنون از شما عزیزان که این امکانات را برای مخاطبان‌تان فراهم نموده اید تا فرهنگ کتابخوانی در جامعه مرسوم و اپیدمی شود.
مشاهد همه نظرات (۲۵)