دانلود کتاب کارهای متفرقه در راهسازی

  • از: مجتبی رضائی
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کارهای متفرقه در راهسازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کارهای متفرقه در راهسازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کارهای متفرقه در راهسازی

از میان فصل های بیست و سه گانه فهرست بهای راه، راه آهن و باند فرودگاه، فصل نوزدهم به مبحث کارهای متفرقه تعلق یافته است. کارهای متفرقه مربوط به مصالح نسبتاً جدید و فناورانه مندرج در فهرست بها می باشد که از آن جمله می توان به نئوپرن ها، مواد بیتوپلاستیک، واتراستاپ، ژئوگرید، ژئوتکستایل و ژئوممبراین اشاره نمود.

با توجه به اینکه ردیف های مربوط به کارهای متفرقه نسبت به سایر فصول فهرست بها از کاربرد کمتری برخوردارند. در بسیاری از موارد مشاهده می گردد، پیمانکاران قادر به اخذ حقوق خود در خصوص هزینه های عملیات این فصل نبوده یا کارفرمایان قادر نیستند به طرز صحیح پاسخگوی ادعاهای پیمانکاران در خصوص بهای عملیات اجرایی ردیف های مربوطه باشند.

کتاب حاضر، ردیف های فصل نوزدهم فهرست بهای راه، راه آهن و باند فرودگاه را در چندین لایه شامل مباحث فنی و اجرایی، نحوه پرداخت و تجزیه بهای عوامل موثر شرح داده است و ابعاد متفاوت عملیات مربوط به این ردیف ها را جهت آشنایی کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران مورد بحث و بررسی قرار داده است.

 ۱۰۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

1) مقدمه
2) درزها در کف سازی های بتنی
3) نئوپرن
4) مواد بیتوپلاستیک
5) زنگ زدایی سطوح فلزی
6) واتر استاپ و لوله های پلاستیکی
7) ژئوگرید
8) ژئوتکستایل
9) ژئوممبراین
10) عملیات آبکشی داخل تونل ها
11) منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب کارهای متفرقه در راهسازی

برای دانلود کتاب کارهای متفرقه در راهسازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کارهای متفرقه در راهسازی
مسعود ساعیان
۱۳۹۵/۶/۱۱
ممنون. ضعف کتاب نداشتن عکس بود. نیاز به عکسهای رنگی و گویا دارد.
مجتبی رضائی
۱۳۹۵/۲/۱۹
با سلام
لطفا اگر کتاب خاصی مد نظر دارید بفرمایید
بهروز ایزدیار
۱۳۹۵/۲/۷
خیلی خوب مفید بخصوص برای انهاییکه وقت تهیه کتاب را ندارند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)