دانلود کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3

  • از: محمد پورکار
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3

محمد پورکار در کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3 سعی بر این دارد تا شما را گام به گام با مهم‌‌ترین مفاهیم کلیدی و کاربردی دروس پایه دوازدهم رشته‌ی علوم انسانی آشنا سازد.

این کتاب، چکیده‌ای از مهم‌ترین واژگان، مفاهیم و موضوعات درسی است که یادگیری عمیق آن‌ها نه تنها در کلاس درس و مدرسه برایتان مفید است، بلکه در دانشگاه، شغل‌های مرتبط با رشته علوم انسانی و زندگی روزمره برایتان کاربردی خواهد بود.

محمد پورکار به عنوان دبیر مطالعات اجتماعی، بر اساس تجربه بیست ساله خود کوشیده است کاربردی‌ترین واژگان و تعاریف را برایتان به صورت چکیده، خودآزمایی و تست، آسان‌سازی نماید تا در تحکیم آموخته‌ها و یادگیری ماندگار شما خوبان کارساز گردد.

بخش اول و دوم این کتاب به تاریخ و جغرافیای 3 (پایه دوازدهم) اختصاص یافته است. شما با خواندن چکیده، خودآزمایی و تست‌های این بخش، آمادگی خوبی برای آزمون‌های مدارس و کنکور به دست خواهید آورد.

کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3 مناسب چه کسانی است:

این کتاب برای تمامی دانش‌آموزان متوسطه دوم و داوطلبان کنکور کارشناسی کاربرد دارد.

در بخشی از کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3 می‌خوانیم:

تاریخ‌نگاری سنتی و میراث تاریخی: کوشش چندین دهه مورخان مسلمان، به ویژه مورخان ایرانی، میراثی پربار و منبعی
مهم برای فهم و تفسیر رخدادهای گذشته برایمان فراهم آورده است. با این وجود، در تاریخ‌نگاری سنتی برخی مورخان، بیشتر وقایع مربوط به شاهان و امور آن‌هاست.

مورخان سنتی، بیشتر، آثار خود را با ویژگی ادبی می‌نگاشتند و در این میان، چاپلوسی و مدح در کارشان دیده می‌شود و بیشتر از آنکه مورخ حقیقت باشند، کاتب دربار هستند. همچنین، سبک نگارش بیشتر این آثار سخت است و تحلیل و تفسیر کمتری در این آثار دیده می‌شود.

 ۱۷۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3

برای دانلود کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3

نظرات کتاب کار تاریخ 3 و جغرافیای 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.