دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2

  • از: محمد پورکار
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 نوشته‌ی محمد پورکار ضمن آشنا کردن شما با مهم‌ترین مفاهیم کلیدی جامعه‌شناسی، توانایی‌تان را در انجام آزمون‌های این درس افزایش می‌دهد. در این جلد شما با حوزه‌هایی نظیر، جامعه‌شناسی آموزش و پرورش، جامعه‌شناسی خانواده، جامعه‌شناسی توسعه و جامعه‌شناسی ارتباطات آشنا می‌شوید.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های رشته‌ی علوم اجتماعی مبحث پراهمیت جامعه‌شناسی می‌باشد. این مبحث با وجود اهمیت بسیار برای آزمون‌های ورودی دکترا و کارشناسی ارشد، از مفاهیم پیچیده و گسترده‌ای برخوردار است.

پیچیدگی در مفاهیم جامعه‌شناسی سبب می‌شود تا یادگیری مطالب در حوزه‌های متفاوت آن زمانبر باشد. به همین خاطر محمد پورکار چکیده و تست‌های مهم و استاندارد این مبحث را در چهار جلد برای دانشجویان گرامی نوشته است تا در آسان‌سازی مفاهیم این حوزه، مفید و موثر واقع گردد. هر جلد از مجموعه این کتاب کار شامل گزیده مفاهیم، تست و پاسخنامه‌ای از مهم‌ترین موضوعات در جامعه‌شناسی خواهد بود.

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 مناسب چه کسانی است:

این کتاب کار می‌تواند برای دانشجویان علوم اجتماعی در کنکور دکترا، کارشناسی ارشد و آزمون‌های داخلی دانشگاه‌ها کاربرد داشته باشد.

در بخشی از کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 می‌خوانیم:

آموزش و پرورش کلیدی است که در را به سوی نوسازی جامعه می‌گشاید (هاریسون و مایرز) امروزه آموزش و پرورش به عنوان عامل مهم و تعیین کننده جوانب مختلف تغییر در جامعه مورد توجه است. دو امر مهم در قرن اخیر، موجب ارزیابی جدید آموزش و پرورش در ارتباط با جامعه، اقتصاد و سیاست گردیده است: الف) ورود کشورهای جدید آزاد شده از قید استعمار به صحنه سیاسی و ب) آگاهی فزاینده کشورهای صنعتی از این واقعیت که آموزش و پرورش در توسعه و دوام آن‌ها، رکن و محور اصلی است. در تحلیل کارکرد اقتصادی آموزش و پرورش، معمولا آموزش و پرورش به عنوان صنعت ملاحظه می‌گردد که از منابع اقتصادی استفاده کرده و بازده مشخصی را تولید می‌کند.

 ۱۵۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-00-2125-4 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۷۶۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 5: جامعه‌شناسی آموزش و پرورش
فصل 6: جامعه‌شناسی خانواده
فصل 7: جامعه‌شناسی توسعه
فصل 8: جامعه‌شناسی انقلاب
فصل 9: جامعه‌شناسی ارتباطات

راهنمای دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2

برای دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 2