دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3

  • از: محمد پورکار
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3 نوشته‌ی محمد پورکار، علاوه بر آشنا کردن شما با مهم‌ترین مباحث جامعه‌شناسی، مهارت‌هایتان را در انجام آزمون‌های این درس افزایش می‌دهد. در این جلد شما با حوزه‌هایی نظیر جامعه‌شناسی انحرافات اجتماعی، جامعه‌شناسی صنعتی و جامعه‌شناسی روستایی و شهری آشنا خواهید شد.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های رشته‌ی علوم اجتماعی مبحث پراهمیت جامعه‌شناسی می‌باشد. این مبحث با وجود اهمیت بسیار برای آزمون‌های ورودی دکترا و کارشناسی ارشد، از مفاهیم پیچیده و گسترده‌ای برخوردار است.

پیچیدگی در مفاهیم جامعه‌شناسی سبب می‌شود تا یادگیری مطالب در حوزه‌های متفاوت آن زمانبر باشد. به همین خاطر محمد پورکار چکیده و تست‌های مهم و استاندارد این مبحث را در چهار جلد برای دانشجویان گرامی نوشته است تا در آسان‌سازی مفاهیم این حوزه، مفید و موثر واقع گردد. هر جلد از مجموعه این کتاب کار شامل گزیده مفاهیم، تست و پاسخنامه‌ای از مهم‌ترین موضوعات در جامعه‌شناسی خواهد بود.

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3 مناسب چه کسانی است:

این کتاب کار می‌تواند برای دانشجویان علوم اجتماعی در کنکور دکترا، کارشناسی ارشد و آزمون‌های داخلی دانشگاه‌ها کاربرد داشته باشد.

در بخشی از کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3 می‌خوانیم:

لیبرالیسم، آموزه‌ای است که هدف آن، بیشینه کردن آزادی فردی و به ویژه دفاع از این آزادی در برابر دولت است. زادنتسکی که منتقد لیبرالیسم است بر این باور است که زمان پایان لیبرالیسم فرا رسیده است. وی معتقد است که ما با دنیایی نو رو به روییم که پیداش آن با بیم و امید همراه است. زادنتسکی با الهام از پارتو، در بررسی چگونگی به قدرت رسیدن گروه همبستگی در لهستان به این نتیجه می‌رسد که شرط پایداری هر گروه اقلیت صاحب قدرت، تعادل درونی میان نیروهای نوآور و تحکیم بخش است.

 ۱۶۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-00-2128-5 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۷۶۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 10: جامعه‌شناسی قشرها و نابرابری‌های اجتماعی
فصل 11: جامعه‌شناسی انحرافات اجتماعی
فصل 12: جامعه‌شناسی صنعتی
فصل 13: جامعه‌شناسی روستایی
فصل 14: جامعه‌شناسی شهری

راهنمای دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3

برای دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3

نظرات کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.