دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4

  • از: محمد پورکار
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4 به قلم محمد پورکار ضمن بیان پر اهمیت‌ترین مفاهیم کاربردی درس جامعه‌شناسی، مهارت‌هایتان را برای انجام آزمون‌های مختلف در این رشته افزایش می‌دهد. در این جلد شما با حوزه‌هایی نظیر جامعه‌شناسی کار و شغل، جامعه‌شناسی سازمان‌ها و جامعه‌شناسی سیاسی آشنا خواهید شد.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های رشته‌ی علوم اجتماعی مبحث پراهمیت جامعه‌شناسی می‌باشد. این مبحث با وجود اهمیت بسیار برای آزمون‌های ورودی دکترا و کارشناسی ارشد، از مفاهیم پیچیده و گسترده‌ای برخوردار است.

پیچیدگی در مفاهیم جامعه‌شناسی سبب می‌شود تا یادگیری مطالب در حوزه‌های متفاوت آن زمانبر باشد. به همین خاطر محمد پورکار چکیده و تست‌های مهم و استاندارد این مبحث را در چهار جلد برای دانشجویان گرامی نوشته است تا در آسان‌سازی مفاهیم این حوزه، مفید و موثر واقع گردد. هر جلد از مجموعه این کتاب کار شامل گزیده مفاهیم، تست و پاسخنامه‌ای از مهم‌ترین موضوعات در جامعه‌شناسی خواهد بود.

لازم به ذکر است که در این جلد از مجموعه حاضر واژگان پرکاربرد زبان تخصصی علوم اجتماعی همراه با معنی آورده شده‌اند تا دانشجویان با واژگان اصلی و کاربردی این رشته به زبان انگلیسی نیز آشنا شوند.

کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4 مناسب چه کسانی است:

این کتاب کار می‌تواند برای دانشجویان علوم اجتماعی در کنکور دکترا، کارشناسی ارشد و آزمون‌های داخلی دانشگاه‌ها کاربرد داشته باشد.

در بخشی از کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4 می‌خوانیم:

هدف اصلی پژوهش جامعه‌شناختی، مطالعه کنش متقابل اجتماعی است. بنابراین، انواع کنش اجتماعی که در گروه‌ها و سازمان‌های رسمی رخ می‌دهد، در حوزه مطالعه جامعه‌شناختی است. جامعه‌شناسان کلاسیک به ویژه به مسئله قدرت در سازمان‌ها توجه کرده‌اند اما پژوهشگران امروزی به شیوه‌های گوناگون سازماندهی و هماهنگی فعالیت‌ها برای دستیابی به هدف‌های سازمان با بیشترین کارایی و یا به مطالعه رفتارهای سازمانی و جنبه‌های اجتماعی سازمان پرداخته‌اند.

 ۱۲۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-00-2127-8 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۳۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 15: جامعه‌شناسی کار و شغل
فصل 16: جامعه‌شناسی سازمان‌ها
فصل 17: جامعه‌شناسی سیاسی
فصل 18: زبان تخصصی 1 و 2 علوم اجتماعی

راهنمای دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4

برای دانلود کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4

نظرات کتاب کار حوزه‌ها و مفاهیم جامعه شناسی - جلد 4

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.