دانلود کتاب کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2: جلد 1

  • از: رمضان ابراهیمی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2: جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2: جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2: جلد 1

کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2 سال دوم دبیرستان

این کتاب حاوی نکات مهم و کاربردی شیمی 2 می باشد و در بردارنده انواع سوالات امتحانی و خودآزمایی جهت دانش افزایی و همچنین سؤالات کنکور می باشد.

هدف از تألیف این کتاب انتشار کتابی جامع و فراگیر در زمینه شیمی 2 دبیرستان بوده است، در این کتاب آموزش نکته به نکته مفاهیم و اصطلاحات علم شیمی پرداخته شده است و همچنین اشکال و نمودارها مورد بررسی و تفسیر قرار گرفته است و برای افزایش تسلط مثال‌های حل شده و سؤالات طبقه بندی شده در آخر هر بخش مطرح شده است و برای آمادگی کنکور نکات و تست‌های طبقه بندی شده ارائه شده است. به دلیل جامع بودن این کتاب در دو جلد گردآوری شده است.

شیمی جزء درس‌های مهم برای موفقیت دانش آموزان در رشته علوم ریاضی و علوم تجربی است. برای موفقیت در این درس لازم است به تمامی جملات مسلط باشید. به عنوان نمونه مثال ممکن است شما مفاهیم اساسی ساختار اتم را کاملاً بشناسید.

 ۱۶۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7333-26-6 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول - ساختار اتم
بخش دوم - خواص تناوبی عنصرها
بخش سوم - ترکیب های یونی
نمونه سوالات تالیفی طبقه بندی شده
تست های طبقه بندی شده خارج از کشور

راهنمای دانلود کتاب کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2: جلد 1

برای دانلود کتاب کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2: جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کتاب جامع آلفا دوپینگ شیمی 2: جلد 1
Alireza A
۱۳۹۶/۲/۱۵
بد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)