دانلود کتاب کلام فرزانگان

  • از: محمدتقی باقری
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلام فرزانگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلام فرزانگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلام فرزانگان

عمر انسان محدود است، دوران جوانی زمان تجربه اندوزی و دوران میانسالی زمان  بهره گیری از تجربیات می باشد تا در ادامه مسیر زندگی به راه روشنتر و بهتری بروند و البته مدت زمان کوتاه از میانسالی تا خاتمه عمر محدودیت های زیادی را در جهت بهبود وضعیت و استفاده مناسب از موقعیتهای موجود ایجاد می نماید.

انسان غالبا به این مساله فکر می کند که اگر در جوانی تجربه و دید امروز را داشتم، شاید موقعیت مناسبتری از وضعیت فعلی برایم فراهم می شد.

اما خداوند متعال این توان و اختیار را به انسان داده است که از اندوخته ها، تجربیات، پند و اندرزهای بزرگان، علما و قدما (و حتی متاخرین دانشمند و فرهیخته) استفاده کند و میزان این بهره مندی بستگی کامل به میزان علاقمندی، درک، هوش، ذکاوت هر فرد دارد. خداوند متعال در قرآن کریم به دفعات به ارائه داستان های پیامبران، اقوام و ملل گذشته پرداخته و تاکید بر پند گرفتن از این حکایات نموده است.

در این دوران، با پیشرفت امکانات موجود از قبیل رسانه های جمعی، کتب، اینترنت، مقالات و ... ما می توانیم به تجربیات بزرگان، پیشینیان، دانشمندان و نخبگان و علما دسترسی داشته باشیم.

این کتاب خلاصه ای از سخنان علما و بزرگان و فرزانگانی از ایران و جهان است که از منابع مختلف جمع آوری و بصورت موضوعی دسته بندی شده است و با عنایت به اینکه مطالب از کلام و گفتار کسانی انتخاب شده که از مناصب و موقعیت های متفاوت و متنوعی (دانشمند، حاکم، پیشوای دینی، نویسنده، شاعر، جنگاور و.... ) برخوردار بودند، لذا این کتاب مجموعه کاملی از مطالب و موضوعات را شامل می شود.

 ۱۵۵ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7731-98-0 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلام فرزانگان

برای دانلود کتاب کلام فرزانگان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلام فرزانگان

نظرات کتاب کلام فرزانگان

مظفر محمدی سرپیری
۱۳۹۹/۱۲/۸
خیلی عالی
نکات خوبی هستند در ایراد سخن میشه کمک گرفت به شرطی که حفظشان نکنیم، بفهمیمشان
مشاهد همه نظرات (۵)