دانلود کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان

  • از: محمد صادقی سیار
  • ناشر: انتشارات سفیر قلم
  • ۱۴۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان

کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان، به تالیف محمد صادقی سیار، گزیده‌اى از زیباترین کلام بزرگان، اندیشمندان و روانشناسان بزرگ است که هر یک از این کلمات مى‌تواند راهگشاى ما در زندگى بوده و نقش اساسى در به تفکر واداشتن و موفقیت ما ایفاء نماید.

در کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی، در می‌یابیم که موفقیت در زندگى یکى از مهمترین مسائلى است که هر انسانى در اندیشه دستیابى به آن است و هر موفقیتى در دنیا تنها یک کلید طلایى دارد، تفکر، اما همین کلید طلایى از روى یک قالب کاملاً ابتدایى ساخته مى‌شود، دیدن، دیدنى همراه با تعقّل. لذا براى موفقیت ابتدا باید هر محدودیتى را از زندگى خود برداریم و سپس به این فکر باشیم که اگر شخصى قادر است کارى را انجام دهد، ما نیز مى‌توانیم و براى رسیدن به موفقیت بهتر است مدتى هم روى این افراد موفق بررسى کرده و از روش افکار و طریق موفقیتشان الگوبردارى کنیم.

 ۲۲۴ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94142-3-9 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان

برای دانلود کتاب کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلیدهای طلایی موفقیت در زندگی: گنجینه‌ای از زیباترین کلام بزرگان
زهرا صفاری
۱۳۹۶/۹/۹
ممنون عالییییییییییییه 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍
سمانه زرگری
۱۳۹۶/۸/۲۵
عالی
Mohammad Shahmoradi
۱۳۹۶/۷/۱۰
مرسی واقعا عالیه من که خوشم اومد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۸)