دانلود کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای

کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای، قصه‌ی شاهزاده خانمی را روایت می‌کند که مانند بسیاری از شاهزادگان افسانه‌ها، درون قصری اسیر شده است. او در قلعه‌ای شیشه‌ای و دور از دسترس دیگران زندگی می‌کند. درختان بامبو که اطراف این قصر را محاصره کرده‌اند به او اجازه‌ی خروج نمی‌دهند.

موضوع کتاب شاهزاده خانم شیشه‌ای چیست:

روزی روزگاری قصری شیشه‌ای در دل جنگلی سرسبز قرار داشت و شاهزاده خانمی بسیار زیبا در آن روزگار می‌گذراند. او در این قصر اسیر بود و نمی‌توانست خارج شود و کاری جز دعا کردن از دستش برنمی‌آمد. بامبوهای غول‌پیکر راه خروجی را بسته بودند اما دوست شاهزاده که یک پری بود موفق به فرار می‌شود و... .

کتاب شاهزاده خانم شیشه‌ای مناسب چه کسانی است:

داستان جذاب و خواندنی شاهزاده خانم شیشه‌ای (Glassy princess) به کودکان درس امید و شجاعت می‌دهد و برای دبستانی‌ها بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از کتاب شاهزاده خانم شیشه‌ای می‌خوانیم:

روزی پری کوچکی که دوست شاهزاده خانم بود، توانست از قلعه فرار کند. پری هم مثل شاهزاده خانم در قلعه زندانی شده بود. او به سختی از میان بامبوها پرواز کرد و از قلعه بیرون رفت.

 ۲۶ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6210-24-9 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای

برای دانلود کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای
zohre hosseini
۱۳۹۹/۹/۴
خوب بود و تصاویر زیبایی داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)