معرفی و دانلود PDF کتاب کوهنوردی در ایران

عکس جلد کتاب کوهنوردی در ایران
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کوهنوردی در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کوهنوردی در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوهنوردی در ایران

کتاب کوهنوردی در ایران نوشتۀ علی مقیم، از مراحل آشنایی با رشته کوهنوردی آغاز و سپس گام‌به‌گام به سوی مراحل حرفه‌ای شدن در این رشته و درجات تخصصی آن پیش می‌رود. تجهیزات و ابزارها، مسیرها و قله‌های گوناگون ایران، راهنمای مسیریابی و خوانش نقشه از دیگر بخش‌های این کتاب کاربردی است.

ویرایش جدید کتاب کوهنوردی در ایران، دربردارنده موضوعات مهم و جدیدی مانند استفاده از فناوری‌های رهیاب مانند google earth و تجهیزات و ابزارهای نوین کوهنوردی و مسیریابی است.

علی مقیم، کوهنورد و پژوهشگر حوزه کوهنوردی و طبیعت‌گردی است که 42 عنوان کتاب با موضوع کوه و کوهنوردی تالیف کرده است.

در بخشی از کتاب کوهنوردی در ایران می‌خوانیم:

ایران از نظر وجود آثار تاریخی و فرهنگی در میان ده کشور اول جهان قرار دارد و از نظر جاذبه‌هاى اکوتوریسم و تنوع اقلیمى نیز احتمالاً جزو پنج کشور برتر دنیاست. با وجود قابلیت‌های موجود در کشور، متأسفانه عواملی همچون عدم وجود زیرساخت‌های مناسب طبیعت‌گردی، عدم شناخت نسبت به اکوتوریسم در ایران، کمبود متخصصین در امر اکوتوریسم، فقدان فرهنگ مناسب خاص طبیعت‌گردی که بعضی مواقع سبب تخریب و از بین رفتن چشم‌انداز‌های طبیعی و در نتیجه تبدیل به زباله‌دانی می‌شود و عدم اطلاع‌رسانی در این زمینه توسط رسانه‌های دیداری و شنیداری و مطبوعات از دلایل عمده عدم جذب اکوتوریست در ایران است. این در حالی است که کشورهای توریست‌پذیر با داشتن چشم‌اندازهای طبیعی می‌توانند باعث افزایش درآمد سرانه ملی شوند و ایران در صورت سرمایه‌گذارى و تأکید بر جذب گردشگر طبیعی، می‌تواند به‌ راحتى به درآمدهاى پیش‌بینى‌شده سازمان جهانى جهانگردى دست یابد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کوهنوردی در ایران
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات روزنه
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات504
زبانفارسی
شابک978-964-334-436-8
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کوهنوردی در ایران

hamidreza molaei
۱۳۹۹/۵/۷
کتاب بسیار مفید برای افراد علاقمند به ورزش کوهنوری
هادی ابدالی
۱۴۰۱/۴/۱۷
سالها با این کتاب زندگی کردم
حسین هژبری
۱۳۹۸/۴/۱۲
کتاب بسیار مفیدی هستش
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب کوهنوردی در ایران

برای دریافت کتاب کوهنوردی در ایران و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.