دانلود کتاب کوهنوردی در ایران

  • از: علی مقیم
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کوهنوردی در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کوهنوردی در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کوهنوردی در ایران

کتاب کوهنوردی در ایران نوشتۀ علی مقیم، از مراحل آشنایی با رشته کوهنوردی آغاز و سپس گام‌به‌گام به سوی مراحل حرفه‌ای شدن در این رشته و درجات تخصصی آن پیش می‌رود. تجهیزات و ابزارها، مسیرها و قله‌های گوناگون ایران، راهنمای مسیریابی و خوانش نقشه از دیگر بخش‌های این کتاب کاربردی است.

ویرایش جدید کتاب کوهنوردی در ایران، دربردارنده موضوعات مهم و جدیدی مانند استفاده از فناوری‌های رهیاب مانند google earth و تجهیزات و ابزارهای نوین کوهنوردی و مسیریابی است.

علی مقیم، کوهنورد و پژوهشگر حوزه کوهنوردی و طبیعت‌گردی است که 42 عنوان کتاب با موضوع کوه و کوهنوردی تالیف کرده است.

در بخشی از کتاب کوهنوردی در ایران می‌خوانیم:

ایران از نظر وجود آثار تاریخی و فرهنگی در میان ده کشور اول جهان قرار دارد و از نظر جاذبه‌هاى اکوتوریسم و تنوع اقلیمى نیز احتمالاً جزو پنج کشور برتر دنیاست. با وجود قابلیت‌های موجود در کشور، متأسفانه عواملی همچون عدم وجود زیرساخت‌های مناسب طبیعت‌گردی، عدم شناخت نسبت به اکوتوریسم در ایران، کمبود متخصصین در امر اکوتوریسم، فقدان فرهنگ مناسب خاص طبیعت‌گردی که بعضی مواقع سبب تخریب و از بین رفتن چشم‌انداز‌های طبیعی و در نتیجه تبدیل به زباله‌دانی می‌شود و عدم اطلاع‌رسانی در این زمینه توسط رسانه‌های دیداری و شنیداری و مطبوعات از دلایل عمده عدم جذب اکوتوریست در ایران است. این در حالی است که کشورهای توریست‌پذیر با داشتن چشم‌اندازهای طبیعی می‌توانند باعث افزایش درآمد سرانه ملی شوند و ایران در صورت سرمایه‌گذارى و تأکید بر جذب گردشگر طبیعی، می‌تواند به‌ راحتى به درآمدهاى پیش‌بینى‌شده سازمان جهانى جهانگردى دست یابد.

 ۵۰۴ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-334-436-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۴۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کوهنوردی در ایران

برای دانلود کتاب کوهنوردی در ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کوهنوردی در ایران
حسین هژبری
۱۳۹۸/۴/۱۲
کتاب بسیار مفیدی هستش
محمد موسوی
۱۳۹۸/۲/۲
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)