دانلود کتاب کی عاشقت شدم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کی عاشقت شدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کی عاشقت شدم

کتاب کی عاشقت شدم به قلم افسانه گل پرور، داستان زندگی دختری به نام مهسا را به تصویر می‌کشد که همراه با مادرش قصد دارند برای مدتی از خانه و خانواده خود دور بمانند.

در بخشی از کتاب کی عاشقت شدم می‌خوانیم:

مهسا بغض کرد و جواب داد: می‌دونم، اینم از شانس منه که سر پیری شدم سربار دخترم. خاک بر سرم کنن که عرضه ندارم برم یه لقمه نون برای خودم در بیارم و انقدر از تو کار نکشم. عاطل و باطل افتادم گوشه خونه و به هیچ دردی نمی‌خورم. انگار به جز پخت و پز و بشور و بساب تو خونه بابات دیگه هیچ کاری از دستم برنمیاد. شده بودم عین اسب عصاری که فقط بلد بودم دور خودم بچرخم و تو این مدت انگار فلج شدم.

لیلا با احتیاط گفت: اما بابا که گفت هرچقدر پول بخوای حاضره بهمون بده.

مهسا با خشم جواب داد: اما من حاضرم از گشنگی بمیرم و یه قرون از بابات نگیرم. با این‌که ارث و میراث بابای مرحوممو دادم دستش که به سرمایه شرکت و کارخونه اضافه کنه دلم نمی‌خواد محتاج اون باشم. بعد از اون حرفایی که بهم زد دیگه پولش به چه دردم می‌خوره؟ به خدا اگه بشنوم ازش پول گرفتی دیگه اسمتو نمی‌برم.

لیلا لبش را به دندان گزید و گفت: مامان بازم که رفتی سرخونه اولت. خودتم می‌دونی وقتی پای این‌جور چیزا وسط میاد من از خودتم سختگیرترم. ترجیح می‌دم همین‌طوری کار کنم تا از بابا پول بگیرم.

مهسا گفت: بابات خودشم هنوز نفهمیده با ما چیکار کرده. سر پیری آواره‌ام کرد و تو هم که وضعت معلومه و گناهش فقط به گردن اونه. سیروس کاری کرد که دیگه خودمم از خودم بدم میاد و احساس می‌کنم لیاقت هیچی رو ندارم و هیچی نیستم.

لیلا اخم کرد و گفت: مامان، انقدر دم از پیری نزن. آخه قربونت برم تو تازه چهل و هفت سالت شده، بخدا اگه یه کمی به خودت برسی از صد تا از این زنایی که من هر روز تو شهرک می‌بینم سرتری. چرا انقدر همش خودتو خوار و حقیر می‌کنی؟ کی گفته لیاقت هیچی رو نداری؟

 ۶۲۴ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-209-184-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۷۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کی عاشقت شدم

برای دانلود کتاب کی عاشقت شدم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کی عاشقت شدم

نظرات کتاب کی عاشقت شدم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.