دانلود کتاب گمشده در جاذبه شدید منفی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گمشده در جاذبه شدید منفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گمشده در جاذبه شدید منفی

در کتاب گمشده در جاذبه شدید منفی به قلم آریا آریانی، داستان از یک مسافرت هوایی آغاز می‌شود. لیندا وایت که شخصیت اصلی داستان است به سرزمینی اسرارآمیز قدم می‌گذارد؛ بر اساس پیشگویی‌ها او تنها کسی است که می‌تواند، مردم سرزمین اسرار آمیز را نجات دهد!

اما این تازه ابتدای ماجراست، زیرا که وقایع مختلفی پیش روی اوست، لیندا باید دنیایی که با فاجعه‌ای شدید روبروست را نجات دهد. اگر علاقمند به داستان‌های تخیلی هستید، این کتاب را دست ندهید.

در بخشی از کتاب گمشده در جاذبه شدید منفی (Lost in negative intense gravity) می‌خوانیم:

لیندا وارد راهرو شد، سپس وارد اتاق بسیار بزرگی شد که دور تا دور اتاق از مانیتور‌های بززگی تشکیل شده بود و افرادی که لباس‌های مخصوص با ماسک‌هایی که شبیه ماسک اکسیژن پوشیده بودند مشغول کار کردن در پشت مانیتور‌ها‌ی کوانتومی بودند. فضای سالن تاریک بود اما به واسطه نور‌های مانیتور‌ها و همچنین نور‌هایی که بالای دیوار کشیده شده بود باعث شده تا فضای آن جا نورانی باشد.

این نور‌ها دور تا دور سالن را در بر گرفته بودند. لیندا همانطور که در سالن قدم می‌زد از کنار اتاقی گذشت که یکی از دوستانش را دید روی تختی بسته شده است و در حال شکجنه شدن بود.

در وسط سالن ستونی بزرگی قرار داشت که به کف سالن متصل بود و دور تا دور آن را محفحظه‌های شیشه در بر گرفته بودند و لوله‌هایی از ستون به محفظه‌ها متصل شده بود. محفظه‌ها در ست در وسط محیط پنج ظلعی قرار گرفته بودند و از طریق چهار راهرو به سالن متصل بودند.

در پشت هر کدام از راه رو‌های شیشه‌ای، مانیتور‌هایی قرار داشت که افرادی مشغول کار کردن با آن‌ها بودند. لیندا به طرف محفظه‌ها و افرادی که پشت مانیتور بودند رفت، آن‌ها به محض دیدن لیندا سریع از جایشان بلند شدن و به او احترام گذاشتند. در همین حال در اتاقی باز شد و یکی از افراد سیاه پوش سیترا، مارتین و جک را در حالیکه دستان شان بسته شده بود از اتاقی بیرون آورده و آن‌ها را به سمت محفظه می‌آوردند.

یکی از افرادی که پشت مانیتور بود کلیدی را از روی صفحه مانیتور‌اش لمس کرد و در‌های مخفظه‌ها باز شد و سپس دوستان لیندا را به طرف محفظه‌ها بردند و آن‌ها را وادار کرد که در محفظه‌ها قرار بگیرند سپس در‌های محفظه بسته شد.

 ۳۵۰ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6419-14-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: جزیره اسرار آمیز
فصل دوم: جکسون ویل
فصل سوم: آسانسور شیشه‌ایی
فصل چهارم: سندرم دایدالوس
فصل پنجم: نبرد من

راهنمای دانلود کتاب گمشده در جاذبه شدید منفی

برای دانلود کتاب گمشده در جاذبه شدید منفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گمشده در جاذبه شدید منفی
s.m.e. a.m
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
عالی بود از نویسنده ممنونم
زهره چگنی
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
آریا آریانی کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی است. او معلمی دلسوز است که خود را وقف پرورش روح انسان‌های اطراف خود کرده است. او تمام وقت خویش را صرف مطالعه و تحقیق در بحث‌های روانشناسی کرده است. از آثار این نویسنده جزیره تنهایی هنر شناخت تیک تاک را می‌توان نام برد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)