دانلود کتاب گیتارت رو تا دسته قوووورت بده

  • ۱۶۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گیتارت رو تا دسته قوووورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب گیتارت رو تا دسته قوووورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گیتارت رو تا دسته قوووورت بده

آموزش تئوری موسیقی تو سه سوت، تنها کتاب آموزش تئوری موسیقی با ادبیات طنز ایرانی

دلبندم، در اثر ارتعاشات موجی یک جسم، صدا تولید میشه. حالا این جسم میتونه هوا باشه، میتونه یک سطح یکم ارتجاعی، یک رشته تار، یک تکه چوب و حتی یک عدد گلابی باشه! پس عملا هر چیزی اگه تحت شرایطی مرتعش بشه، میتونه صدا بده. آخر این جزوه شما هم از فرت گیجی ویجی به ارتعاش در میاید نگران نباشید.
عوامل صوت چیا هستن؟
صوت (با سوت اشتباه نگیرید عکسش رو جلد این جزوه هست به اون میگن سووت، این صوته) سه تا عامل اصلی داره که همه می دونید: دامنه، فرکانس (بسامد) و طول موج. مهم ترین اینا از نظر موسیقی، فرکانسه فرکانس چیه؟

برای اینکه حوصله ندارم عکس و اینا نشون بدم!، سیم یه ساز رو تصور کنید. حالا من میام به این سیم یه ضربه میزنم. سیم به طور متوالی نسبت به موقعیت اولیه اش بالا و پایین میشه. توی فیزیک، به تعداد ارتعاشات (حرکت های رفت و برگشتی) در واحد زمان، فرکانسگفته می شود یعنی مثلا این آقا سیمه توی 1 ثانیه، 500 بار نوسان پیدا میکنه. در نتیجه فرکانسش پونصده!

 ۹۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب گیتارت رو تا دسته قوووورت بده

برای دانلود کتاب گیتارت رو تا دسته قوووورت بده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گیتارت رو تا دسته قوووورت بده
الهام رعیتی
۱۳۹۵/۹/۱۲
این کتاب اصلا آموزش گیتار نبود.تئوری موسیقی بود که توسط یه انسانی بی ادب که موسیقی میدونه نوشته شده.
ziba rahmani
۱۳۹۶/۱۰/۲۱
خیلی عالیه👌🏻😍🙂😊
مهران بیژن پور
۱۳۹۵/۸/۲۲
خیلی عالیه، نویسنده با شوخ طبعی مطالب رو ارائه داده، و این باعث میشه که موقع خوندن کتاب یه لبخندی هم رو لب خواننده بشینه،
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۱)