دانلود کتاب یه بچه باحال مثل من


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یه بچه باحال مثل من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یه بچه باحال مثل من

کتاب یه بچه باحال مثل من به قلم هانس ویلهلم، داستان پسرکی را به تصویر می‌کشد که بیرون از خانه بسیار خوشحال به نظر می‌رسد اما داخل خانه احساسات وحشتناکی دارد.

موضوع کتاب یه بچه باحال مثل من چیست؟

پسرک با خانواده و دوستانش رفتار کاملا عادی دارد و تمام اطرافیانش فکر می‌کنند او پسر جذابی است اما در واقعیت او ترس‌های عجیب و غریبی دارد که تنها با مادربزرگش می‌تواند از ترس‌هایش صحبت کند زیرا حس می‌کند تنها مادربزرگ است که او را درک می‌کند.

پسرک تمام احساسش را با مادربزرگ در میان می‌گذاشت و مادربزرگش هم او را راهنمایی می‌کرد.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

کتاب یه بچه باحال مثل من (A cool kid like me) یک داستان اخلاقی شگفت‌انگیز برای کودکان و والدین آن‌هاست. اینکه والدین درک کنند کودکان‌شان چه احساسی دارند و یا به چه چیزی فکر می‌کنند بسیار حائز اهمیت است.

شما والدین موظف هستید تا زمان‌هایی خاص را به کودکتان اختصاص دهید تا بتواند در مورد احساسی که دارد به راحتی با شما سخن بگوید.

هانس ویلهلم را بهتر بشناسیم:

هانس ویلهلم (Hans Wilhelm) نویسنده‌ای است که به سبب نگارش داستان‌های مصور برای کودکان به شهرت زیادی رسیده است. او سعی می‌کند مفاهیم اخلاقی را در داستان‌هایش به تصویر بکشد. تاکنون 200 کتاب برای کودکان، نوشته و منتشر کرده است و شاید کودکان ایرانی نیز چند کارتون را که بر اساس کارهای او ساخته شده‌اند، در ذهن داشته باشند. از جمله کتاب‌های پرفروش این نویسنده، داستان‌های نودلز نام دارد که تاکنون 10 میلیون نسخه از آن در جهان به فروش رفته و به 20 زبان گوناگون ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب یه بچه باحال مثل من می‌خوانیم:

بزرگ‌ترا فکر می‌کنند که وقتی بچه باشی خیلی خوش می‌گذره. اما همیشه اینطوری نیست. و این چیزی بود که قبل از اینکه بخوابم راجع بهش با تدی حرف می‌زدم. اون تنها کسیه که می‌دونست چه احساسی دارم.

 ۲۴ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6419-09-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یه بچه باحال مثل من

برای دانلود کتاب یه بچه باحال مثل من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یه بچه باحال مثل من
مرضیه معتمدیفر
۱۳۹۹/۱/۱۵
خیلی تصاویر زیبایی داشت مفهومش هم که عالی بود برای آموزش به بچه ها
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)