دانلود کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1

کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1 اثر محمودرضا ولی خانی حاوی نمونه آزمون‌های مقطع گوته (آزمون پیوست خانواده) همراه با پاسخنامه است.

همچنین این کتاب دارای فایل‌های صوتی است که به صورت یک کتاب رایگان در کتابراه منتشر شده است. کافی است، نام 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1 را در سایت کتابراه جست‌وجو کنید.

هر آزمون به ترتیب شامل قسمت‌های شنیدن (Hören)، خواندن (Lesen)، نگارش (Schreiben) و صحبت کردن (Sprechen) است. پاسخنامۀ تمامی سؤالات، حتی سؤالات قسمت نگارش نامه و صحبت در آخر کتاب قرار داده شده است.

قالب آزمون‌ها، سطح سوالات و موضوعات سؤالات در این کتاب شبیه آزمون گوته است. تنها محتوای سؤالات متفاوت است.

قبولی در آزمون گوته مقطع A1 برای اخذ ویزا جهت پیوست به خانواده مورد نیاز است. برای قبولی در این آزمون دانش زبان آلمانی در سطح A1. 1 و A1. 2 الزامی است.

در کنار کتاب «10 نمونه آزمون گوته A1» کتاب «650 لغت آزمون گوته مقطع A1» نیز استفاده می‌شود که حاوی لغاتی است که توسط مرکز انستیتو گوته در آلمان معرفی و توصیه شده است. همچنین کتاب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN A1» و کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس MENSCHEN A1» معمولاً این چهار کتاب زبان‌آموزان مستعد را از کتاب‌های درسی MENSCHEN A1 Kursbuch بی‌نیاز می‌کنند و ترکیب موفقی را برای آمادگی آزمون تشکیل می‌دهند.

 ۱۸۰ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان آلمانی، PDF، 
شابک: 978-600-973-15-34 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1

برای دانلود کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1
فرناز نقیلو
۱۳۹۹/۶/۲۶
حتپا باید قبل ازمون با این‌کتاب کار کرد تا چارچوپ سوالات دستتون بیاد
Bahar Afz
۱۳۹۸/۱۰/۱۳
عالییییی دوسش داشتم
bita haghighi
۱۳۹۸/۱۰/۷
فایل صوتی کتاب رو پیدا نکردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)