دانلود کتاب 100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

  • از: شهرام هادوی
  • ۲۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب 100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

افزایش بازدید سایت یا به عبارتی ترافیک وب سایت برای هر صاحب سایت و یا وبلاگ یک امر بسیار ضروری می باشد. بدون ترافیک وب سایت ما هیچ مشتری و خریداری نخواهیم داشت. در اینجا سعی شده است تا متدهای افزایش ترافیک وب سایت، به طور جامع گردآوری شود تا علاقمندان بتوانند به طور مفید از آنها استفاده کنند. خاطر نشان می گردد به منظور حفظ امانت داری، فهرست تمامی سایت ها و وبلاگهایی که این مطالب از آنها جمع آوری شده است، در پایان مطلب آورده شده است.

 ۵۰ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب 100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

برای دانلود کتاب 100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

نظرات کتاب 100 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

محمد ملکی
۱۳۹۹/۴/۲
این کتاب تکنیک‌هایی برای بهبود رتبه شما در موتور جستجو هست نه ۱۰۰ روش برای افزایش بازدید. کل کتاب یک روش رو به عنوان سئو توضیح میده و در آخر هم یکسری سایت افزایش بازدید غیر استاندارد و معرفی میکنه که هیچ کاربرد مفیدی نداره. کاش به جای این روش‌ها، روش‌هایی رو توضیح میدادید که در کنار سئو به بازدید واقعی و مفید ختم بشه.
نیک تن طب
۱۳۹۸/۱/۱۵
با ۳۰ درصد تخفیف عید خریدم در عرض دو ساعت خوندم و باوجود اینکه اطلاعات سئو خوبی داشتم حدود ده تا عنوانش رو توی نوت ذخیره کردم پس میتونم بگم کتاب عالیه
علیرضا فرزانه
۱۳۹۵/۱/۲
برای مخاطب خود کتاب بسیارخوب و هندبوک مفیدی برای افزایش ترافیک سایت میباشد. با تشکر از نویسنده.
مشاهد همه نظرات (۱۵)