دانلود کتاب 101 تمرین چابکی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 101 تمرین چابکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 تمرین چابکی

امروزه در دنیای ورزش‌های رقابتی، تأکید بر یادگیری و آموزش تمرینات برای ورزش‌ها، اهمیت بسزایی پیدا کرده است. در همین راستا، ظهور تمرینات چابکی به عنوان وسیله ای جهت افزایش کارایی ورزش‌ها در اولویت قرار گرفته است. در مبحث «ضروریات تمرینات قدرتی و آمادگی» واژه چابکی به عنوان توانایی ایستادن، شروع و تغییر جهت سریع بدن یا قسمت‌هایی از بدن، در یک حالت کنترل شده بیان می‌گردد. به علاوه چابکی یک مهارت قابل آموزش است که باید به طور پیوسته روی آن کار شود و نیازمند حرکات هماهنگ و مناسب در قسمت‌های بالاتنه و یا پایین تنه می‌باشد و همچنین دارای خط مشی‌های ویژه ای است که باید اجرا کرد، بنابراین تمرین تنها راه آمادگی نیست.

متغیرهای بسیار زیادی هستند که می‌توانند برای کمک به توانایی بدن برای حرکت آموزش داده شوند. در ورزش یک ورزشکار باید قادر به شروع حرکت در تمام جهت‌ها و با سرعت زیاد تا پایان آن باشد. در بسیاری از حالت‌ها روش و تعداد زیاد این حرکات در قسمت پا پیچیده و تکراری می‌باشند. بنابراین هر چه یک ورزشکار بتواند سریع‌تر، شروع به حرکت و یا بایستد، احتمال موفقیت او بیشتر است. علاوه بر این چابکی می‌توان توانایی یک ورزشکار را در شروع به حرکت، کنترل بدن در حین اجرای الگوهای حرکتی نامحدودو کاهش سرعت افزایش دهد. اگر یک ورزشکار حرکت را با مهارت و در زمان کمتری اجرا کند می‌تواند زمان بیشتری را به ورزش کردن اختصاص دهد.

هدف این کتاب ارائه تعداد زیادی تمرینات چابکی می‌باشد در حالی که برای پیشرفت پارامترهایی مانند: فعالیت پاها، شروع حرکت، کاهش سرعت و کنترل بدن از وسائل بسیار زیادی می‌توان استفاده کرد. به علاوه این کتاب یک روش سلسله وار و مرتب برای معرفی تمرینات چابکی برای هر ورزشکار در هر سطح ورزشی نشان خواهد داد و مشخص می‌کند که چگونه ورزشکار با تمرینات چابکی با افزایش مهارت از سطح مقدماتی به پیشرفته ترقی خواهد کرد.

 ۱۵۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5679-06-9 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول - آمادگی برای شروع
فصل دوم - جعبه‌ها (استفاده از جعبه‌ها در تمرینات چابکی)
فصل سوم - مخروط‌ها
فصل چهارم - نقاط
فصل پنجم - موانع
فصل ششم - نردبان‌ها
فصل هفتم - تمرین‌های باز (غیر قابل پیش بینی )

راهنمای دانلود کتاب 101 تمرین چابکی

برای دانلود کتاب 101 تمرین چابکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  101 تمرین چابکی

نظرات کتاب 101 تمرین چابکی

نریمان کرد کرد
۱۴۰۰/۱/۱۹
کتاب عالیی هست واسه اونایی که قصد دارن سرعت واکنش‌های خودشان را بالا ببیرن و برای من که بوکسور هستم خیلی مفید بود
hamidreza95 eghtesadi
۱۳۹۶/۴/۱۲
با سلام توضیحات کتاب بسیار خوب بود بهتر بود اگه نکات ایمنی هم نوشته شده بود. با تشکر
حسام الدین مرادی
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
تمرینات به صورت تصویری و نوشتاری باعث شده کار ما آسان تر شود...
مشاهد همه نظرات (۱۷)