دانلود کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه

  • از: سعید تقدسی
  • ناشر: انتشارات قلم آذین رضا
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه

کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه نوشته‌ی سعید تقدسی، شما را در ایجاد کسب و کاری خلاقانه و موفق راهنمایی می‌کند.

یک تصور اشتباه وجود دارد که خیلی‌ها فکر می‌کنند راه‌اندازی کسب‌وکار فقط با سرمایه‌های چند میلیون تومانی و هزینه‌های سنگین امکان‌پذیر است؛ اما حتی اگر شرایط مالی مناسبی ندارید می‌توانید با کمترین سرمایه‌ اولیه و با به کار بردن روش‌های این کتاب، کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کنید یا در کارتان خلاقیت‌های فوق‌العاده انجام دهید.

هدف اصلی نویسنده از نوشتن کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه، شکستن ساختار ذهنی خواننده است؛ چون اگر نحوه فکر کردن و نگاه به کسب‌وکار تغییر کند، ایده‌های بسیار زیبا و کاربردی به ذهن خواهد رسید که می‌توانند شما را ثروتمند کنند.

«بهترین ایده، ایده‌ای هست که خودتان باورش دارید». پس لطفاً هنگام خواندن این کتاب خوب فکر کنید و زمانی که ایده‌ای به ذهنتان رسید سریع یادداشت کنید. اگر این کار را نکنید چند روز بعد کلاً ایده‌ها از ذهن شما خواهند رفت و نابود خواهند شد. اگر به ایده‌ای رسیدید که خنده‌دار بود از نوشتن آن نترسید خیلی از کسب‌وکارهایی که الان وجود دارند روزگاری برای انسان‌ها خنده‌دار بودند و کسی فکر نمی‌کرد روزی اجرایی شوند.

در بخشی از کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه می‌خوانیم:

ایده‌ها فراوان هستند. اگر برای شروع یک کسب‌وکار برنامه‌ریزی می‌کنید، مواقعی پیش می‌آید که تصور می‌کنید ایده‌تان یک ایده‌ای نسبتاً خوب است. نمی‌خواهم بگویم که این‌طور نیست، در‌ حقیقت شاید ایده‌ی خوبی باشد؛ اما باید بگویم که نخستین ایده‌های ما معمولاً بهترین ایده‌هایی که داریم نیستند.

با توجه به اینکه ما یک رقیب قوی مثل چین داریم پیشنهاد می‌کنم که روی ایده‌هایی که خدماتی هستند بیشتر کار کنید چون این‌جوری دیگه چین نمی‌تونه با ما وارد رقابت بشه.

در هنگام تولید محصولات کسب تجربه می‌کنید و متوجه می‌شوید که با گذشت زمان ایده‌های شما بالغ‌تر و بهتر می‌شوند. در کنار گذاشتن ایده‌های اولیه‌تان راحت باشید و اجازه بدهید که ایده‌هایی بهتر در ذهنتان متولد بشوند.

شاید بعضی از ایده‌هایی که در این کتاب گفته‌ شده ازنظر شما ایده خوبی نباشن اما همین ایده از نظر افراد دیگه یک ایده فوق‌العاده است. اگر فکر می‌کنید با اون ایده نمی‌تونی موفق بشی حق با شماست اگر هم‌ فکر می‌کنید با اون ایده موفق می‌شید بازهم حق با شماست. باید به ایده‌ای که قصد انجام آن را دارید ایمان داشته باشید و درست اجرا کنید.

دیدی یک نفر یک جوک رو طوری تعریف می‌کنه که همه ازش روده‌بر می‌شن بعد دقیقاً همون جوک رو یک نفر جوری تعریف می‌کنه که بی‌مزه‌ترین جوک دنیا می‌شه ایده‌ هم مثل جوک می‌مونه نحوه اجراش خیلی مهمه همچنین جایی که ایده رو اجرا می‌کنی. باز هم مثل همون جوک که هر جوکی جایی داره و نمی‌شه همه‌وقت و همه‌جا گفتش.

 ۱۶۸ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97863-0-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: لازمه موفقیت در کسب‌وکار چیست؟
فصل دوم: کار نکنید! تفریح کنید!
فصل سوم: ایده‌های کسب‌وکار
فصل چهارم: شروع برای یک کسب‌وکار موفق
فصل پنجم: خلاقیت

راهنمای دانلود کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه

برای دانلود کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه

نظرات کتاب 114 ایده کسب‌و‌کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه

shahpour rezaei
۱۳۹۷/۹/۱۷
کتاب بسیار خوبیه. به سبک ایرونی.
ای کاش از کودکی و نوجوانی در خانواده و مدرسه و دانشگاه فروش و بازاریابی رو یاد می‌دادند. فروش و بازاریابی فقط کالا نیست بلکه عرضه‌ی توانایی‌ها‌ی ما به جامعه ست بدون انتظار یاری از سایرین داشتن است. بازاریابی و فروش یعنی اسقلال و سربار نبودن و در هر شرایطی گلیم خود
را از آب در آوردن.... اگر کارآفرینی و بازاریابی به صورت جامع آموزش داده شود سوای رشته تخصصی اکنون این همه جمعیت بیکار نداشتیم این همه کارمند دولتی بدون استفاده و تنبل نداشتیم که باری باشند روی دوش مردم....
Amin Behfarnia
۱۳۹۷/۹/۲۴
تعداد ایده‌ها 114 عدد نیست
فصل آخر کتاب نیاز به ویرایش مجدد دارد چون مطالب بسیار ثقیل بیان شده است و ابهام آفرین است
برخی از ایده‌ها واقع گرایانه نیست و به بازار فروش آن در ایران توجه نشده است ولی در کل و برای شروع و آموزش روش کار کتاب مناسبی است
فاطمه بیان آذری
۱۳۹۹/۶/۱
عالی بود این کتاب
اول نسخه نمونه رو خوندم خوشم اومد نسخه اصلی رو خریدم واقعا کاربردی بود و کلی ایده به ذهنم رسید.
ممنون از نویسنده خوب کتاب (آقای تقدسی) و ممنون از مجموعه کتابراه
مشاهد همه نظرات (۱۵)