دانلود کتاب 16 عادت بسیار موثر نمایندگان برتر بیمه

  • از: محمود شریفیان
  • ۵۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 16 عادت بسیار موثر نمایندگان برتر بیمه  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب 16 عادت بسیار موثر نمایندگان برتر بیمه  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 16 عادت بسیار موثر نمایندگان برتر بیمه

درآمد شما از نمایندگی بیمه چقدر است ؟
انتظار شما از درآمد یک نمایندگی بیمه چقدر است ؟
ماهیانه 200.000 تومان
ماهیانه 500.000 تومان
ماهیانه 1.000.000 تومان
ماهیانه 3.000.000 تومان
و یا ماهیانه 27.000.000 تومان ! ... و یا ؟؟؟
 تنها چیزی که موفقیت ما را محدود می کند تفکری است که به ما می گوید "نمی توانی موفق بشوی!"
در صنعت بیمه در کشور افرادی هستند که از صفر و یا حتی زیر صفر فعالیت خود را در زمینه نمایندگی بیمه شروع کرده اند ، برخی از آنها حتی شرایطی دشوارتری را تجربه کرده اند زیرا از شهری به شهر دیگر مهاجرت کرده و در آن شهر جدید دوست و فامیلی در ابتدای راه برای هرچند حمایت کوچکی هم نداشتند ! اما حالا آنها صاحب خانه و شرکت  هستند و ما آنها را  معمولا با اتومبیلی گرانقیمت مشاهده میکنم. کسانی که با تلاش بدون وفقه هر روز در حال جذب مشتریان جدید و پیگیری مشتریان فعلیشان هستند .
یک خبر خوب: شما هیچ محدودیتى در توانایى انجام کار ندارید جز محدودیت‏هایى که خودتان در ذهنتان ایجاد مى‏کنید.

این کتاب خلاصه ای  از عادات مهمی است که که یک نماینده  بایستی رعایت کند تا به هدف خود یعنی جذب پرتفو قدرتمند و  فروش موفق برسد.
* با مطالعه این کتاب شما می توانید به راحتی عادات یک نماینده برتر بیمه را تکرار و باسرعت خود را به نماینده موفق در زمینه فروش پوشش های بیمه ای در شهر خودتان و سپس در سراسر کشور تبدیل کنید!

 ۲۳ صفحه، ۱۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب 16 عادت بسیار موثر نمایندگان برتر بیمه

برای دانلود کتاب 16 عادت بسیار موثر نمایندگان برتر بیمه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  16 عادت بسیار موثر نمایندگان برتر بیمه
حسین بنا
۱۳۹۶/۵/۱۵
با توجه به کتابهاب دیگر، متوسط بود
ahmad sohrabi
۱۳۹۶/۱/۶
سلام,فقط میتونم بگم که تیتروار یه سری مطالب تکراری رو از اینور و اونور کپی کرده,یجور کلاهبردا ری و یا تلف کردن وقت بود برای من,
عباس بوشهری
۱۳۹۵/۱۲/۷
یجوری اول کتاب تهدید کرده انگار اینا رو اولین بار خودش گفته. برادر من این نکات قدیمی توی تموم کتابها و مقالات موفقیت و کسب و کار به فراوونی درج شده.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)