دانلود کتاب 365 نقل قول الهام بخش از بزرگان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 365 نقل قول الهام بخش از بزرگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 365 نقل قول الهام بخش از بزرگان

کتاب «365 نقل قول الهام‌بخش از بزرگان» تالیف کوین کروز، تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید و شامل مجموعه‌ای ارزشمند از نقل قول‌های انگیزاننده از موفق‌ترین افراد تاریخ است.

کوین قصد دارد به شما یادآوری کند که اگر بتوانبد هر روز با انگیزه باشید، زندگی‌تان چه تغییری خواهد کرد!

همانطور که در کتاب از ارفی وین فری می‌خوانیم: فکر می‌کنم که تنها شجاعتی که همیشه همه به آن نیازمندیم، شهامت اطاعت از رؤیاها و آرمان‌های شخصی‌مان است.

مطالعۀ روزانه این نقل قول‌ها، به شما کمک می‌کند با انگیزه باشید و یا اینکه همۀ آن‌ها را به یکباره بخوانید و در مواقع لزوم دوباره به آنها رجوع کنید. علاوه بر آن، شما با نکاتی درباره عملگرایی، رهبری، غلبه بر ترس‌ها، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، مدیریت زمان و ... آشنا خواهید شد.

کوین کروز نویسنده‌ای مشهور و یک کارآفرین موفق است که تاکنون چندین کسب‌وکار چند میلیون دلاری راه‌اندازی کرده است. او در سرتاسر جهان به سخنرانی درباره رهبری و موفقیت کسب‌وکارها می‌پردازد. کوین معتقد است هنوز هم نقل‌قول‌ها به او انگیزه می‌دهند و کمکش می‌کنند و همیشه «نگرشی قدرشناسانه» داشته باشد.

365 نقل قول الهام‌بخش از بزرگان (365 Best Inspirational Quotes) از نویسندۀ پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز، کوین کروز (Kevin ,Kruse) به ترجمۀ آرمین چهرمنوری توسط نشر نوین منتشر شده است.

 ۱۳۸ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96843-4-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مشوق روحی روزانه
365 نقل قول الهام‌بخش از بزرگان
چگونه هدف مناسب زندگی‌مان را کشف کنیم؟

راهنمای دانلود کتاب 365 نقل قول الهام بخش از بزرگان

برای دانلود کتاب 365 نقل قول الهام بخش از بزرگان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  365 نقل قول الهام بخش از بزرگان
saeideh zarei
۱۳۹۸/۴/۱۹
کتاب دوستداشتنی بود بنظرم ما ایرانی‌ها فعلا بااین شرایط خفقان نیاز داریم به این جملات انگیزشی که بتونیم از ورود سم‌های موجود تو ذهنمون جلوگیری کنیم
سجاد رحیمی
۱۳۹۹/۲/۱۸
کتاب مفید و کاربردی
اصغر جزائری پردنجانی
۱۳۹۷/۱۰/۴
خوب وعالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)