دانلود کتاب 5 زبان عشق: رازی برای رسیدن به عشق دیرپا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 5 زبان عشق: رازی برای رسیدن به عشق دیرپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 5 زبان عشق: رازی برای رسیدن به عشق دیرپا

کتاب 5 زبان عشق: رازی برای رسیدن به عشق دیرپا نوشته‌ی گری چاپمن که از راز و رمزهای عشق و داشتن یک زندگی زناشویی موفق سخن می‌گوید، سرلیست پرفروش‌ترین‌ها در نیویورک‌تایمز و سایت آمازون است.

انسان‌ها برای احساس سعادت محتاج برآورده شدن نیازهای عاطفی خود هستند. زبان عشق که برای هر کس تفاوت دارد، زبانی برای برآوردن این نیاز است؛ با یادگیری زبان عشق همسرتان سعادت را به او هدیه دهید. عشق احتیاج ندارد بعد از ازدواج فوران کند، اما اگر می‌خواهید زندگی را حفظ کنید، بیشتر باید برای یادگیری زبان عشق تلاش کنید.

یک زن و شوهر به ندرت زبان اولیه احساسی یکسانی دارند. آرزوهای عشق رمانتیک در ازدواج عمیقاً ریشه در ساختار روان‌شناختی شما دارد. کتاب‌های زیادی در این خصوص موجود است. تلویزیون و رادیو صحبت و نمایش‌های زیادی در این باره دارند. اینترنت نصایح فراوانی می‌دهد. همچنین والدین و دوستان شما، در جهت حفظ و زنده نگه داشتن عشق در ازدواجتان فعالیت جدی دارند.

شما باید مایل به یادگیری زبان اولیه‌ی عشق شریک زندگی‌تان باشید، اگر می‌خواهید ارتباطات مؤثر عشقی بین‌تان باشد. اگر شما فقط یک بار این موضوع را مورد شناسایی قرار دهید و حرف زدن به زبان عشق اولیه‌ی زندگی‌تان را بیاموزید، کلید یک ازدواج عاشقانه دیرپا را کشف خواهید نمود.

با تمام کمک‌های در دسترس توسط متخصصین رسانه، چرا این‌گونه است که به نظر می‌رسد زوج‌های کمی راز زنده نگه داشتن عشق بعد از عروسی را یافته‌اند؟ پاسخ به این سؤال و سؤال‌های دیگر، هدف اصلی کتاب 5 زبان عشق (The 5 love languages) است.

گری چاپمن (Gary Chapman) می‌گوید نتیجه‌ی کندوکاو او بعد از سال‌ها مشاوره دادن به ازدواج این است که 5 زبان احساسی برای ابراز عشق وجود دارد. 5 راه که مردم از طریق آن صحبت می‌کنند و احساسات عاشقانه را می‌فهمند. تعداد راه‌ها برای بیان عشق توسط یک زبان، فقط با تصورات یک نفر محدود می‌شود. مهم‌ترین چیز این است که به زبان عشق شریک زندگی‌تان صحبت کنید.

جملات برگزیده کتاب 5 زبان عشق:

- بخشش راه عشق است.
- تمجیدهای زبانی محرک‌های خیلی قوی‌تری هستند از کلمات غرولند.
- تشویق کردن احتیاج به یک‌دلی و دیدن دنیا از چشم‌انداز شریک زندگیتان دارد.
- ما در حساب کردن روی واقعیت شکست می‌خوریم با وجود واقعیت طبیعت انسان.
- تعداد راه‌های بیان عشق در یک زبان عشق فقط توسط تصورات شما محدود می‌شود.
- ما احتیاج داشتیم به عشق قبل از "عاشق شدن" و ما به آن احتیاج داریم تا هر وقت که ما زنده‌ایم.
- یادگیری گوش دادن ممکن است به سختی یادگیری یک زبان خارجی باشد، اما ما باید یاد بگیریم اگر خواهان یک ارتباط عشقی هستیم.

در بخشی از کتاب 5 زبان عشق می‌خوانیم:

من این استعاره را اولین باری که آن را شنیدم دوست داشتم: درون هر بچه یک "باک احساسی" منتظر پر شدن با عشق است. وقتی یک بچه واقعاً احساس کند مورد عشق واقع شده است، او به صورت نرمال توسعه می‌یابد، ولی وقتی باک عشق خالی است. بچه بدرفتاری خواهد کرد. بسیاری از بدرفتاری‌های بچه‌ها توسط اشتیاق‌های یک "باک عشق" خالی انگیخته می‌شود. من به دکتر رز کمبل گوش داده‌ام، یک روانشناسی که متخصص تربیت کودکان و بزرگ‌سالان است.

وقتی گوش می‌دادم، من فکر کردم به صدها والدینی که بدرفتاری بچه‌هایشان در دفتر کار من خودنمایی می‌کرده. من هرگز یک باک خالی عشق درون وجود بچه‌های آن‌ها نمی‌دیده‌ام، ولی من نتیجه‌ی آن را به طور معینی مشاهده می‌کردم. بدرفتاری آن‌ها یک‌راهنمایی اشتباه بود جستجو برای عشقی که آن‌ها احساس نمی‌کردند. آن‌ها به دنبال عشق می‌گشتند در همه‌ی جاهای نادرست و به همه‌ی روش‌ها ناصحیح.

 ۲۶۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-99910-7-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

قدردانی‌ها
چه اتفاقی برای عشق می‌افتد بعد از عروسی؟
باک عشق را پر نگه دارید
عاشق شدن
کلمات تمجیدی
زمان باکیفیت
دریافت هدایا
فعالیت‌های خدمتی
تماس جسمی
زبان اولیه عشق خود را کشف نمایید
عشق یک گزینه است
عشق تفاوت ایجاد می‌کند
عشق ورزیدن به یک غیر دوست‌داشتنی
یک کلمه‌ی شخصی
پاسخ سؤالات مکرر
پروفایل 5 زبان عشق برای زوج‌ها - (برای آقایان)
پروفایل 5 زبان عشق برای زوج‌ها - (برای خانم‌ها)

راهنمای دانلود کتاب 5 زبان عشق: رازی برای رسیدن به عشق دیرپا

برای دانلود کتاب 5 زبان عشق: رازی برای رسیدن به عشق دیرپا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  5 زبان عشق: رازی برای رسیدن به عشق دیرپا
محمد ناصری
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
کتاب بسیار قویی بود که تو این زمینه خوندم توصیه میکنم تمام کتاب‌های گری چاپ من رو بخونین
A Afshar
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
مگه این کتاب قبلا ترجمه نشده؟ این ترجمه‌ی جدیده؟
علی ارشاد
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
ترجمه روان و دقیق کتاب بهای مناسب و محتوای جالب کتاب نکات قابل توجهی می‌باشد
مطالعه این کتاب و توصیه میکنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)