دانلود کتاب Node.js in Action


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Node.js in Action و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Node.js in Action

node.js پلتفرمی است برای برنامه‌نویسی، با استفاده از زبان JavaScript، که امکاناتی فراتر از امکانات JavaScript پایه را فراهم می‌کند، و می‌توان با استفاده از آن برنامه‌هایی فراتر از برنامه‌هایی نوشت که روی مرورگرها اجرا می‌شوند، و البته مشابه با فناوری‌های نرم‌افزاری دیگر دارای نقاط قوت و ضعفی است.

Node.js جاوا اسکریپت سمت سرور است که توانایی پشتیبانی از برنامه‌های تحت وب مقیاس پذیر و عملکرد بالا را دارد. با استفاده از I/O ناهمگام، سرور توانایی انجام بیش از یک کار در یک لحظه را دارد که این یک احتیاج کلیدی برای برنامه‌های بلادرنگ تحت وب به مانند چت، بازی‌ها و آمار‌های لحظه به لحظه است. همچنین چون زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت است، شما تا انتها هم از همین زبان برای برنامه نویسی استفاده می‌کنید.
Node.js in Action به شما چگونگی ساخت برنامه‌های تولیدی با کیفیت را به شما نشان خواهد داد. معرفی مفاهیم کلیدی با مثال‌های متنوع، شما را از راه اندازی تا انتشار همراهی خواهد. همچنین شما برنامه نویسی نامتقارن، ذخیره سازی داده‌ها و قالب بندی خروجی و تعامل با فایل سیستم برای ساخت برنامه‌های non-HTTP مانند سرورهای TCP/IP و ابزارهای خط فرمان را خواهید آموخت. این مطالب برای توسعه دهندگان وب که در حال کوچ کردن از Rails، Django یا PHP هستند، عالی است. همچنین احتیاج به دانش ابتدایی از جاوا اسکریپ است و احتیاج به هیچ تجربه‌ی قبلی کار با Node.js نیست.

Node.js in Action is an example-driven tutorial that starts at square one and guides you through all the features, techniques, and concepts you'll need to build production-quality Node applications. You'll start by learning how to set up your Node development environment, including loading the community-created extensions. Next, you'll run several simple demonstration programs where you'll learn the basics of a few common types of Node applications. Then you'll dive into asynchronous programming, a model Node leverages to lessen application bottlenecks.

 

 ۴۱۷ صفحه، ۶ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-1-617290-57-2 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

1 Welcome to Node.js
2 Building a multiroom chat application
3 Node programming fundamentals
4 Building Node web applications
5 Storing Node application data
6 Connect
7 Connect’s built-in middleware
8 Express
9 Advanced Express
10 Testing Node applications
11 Web application templating
12 Deploying Node applications and maintaining uptime
13 Beyond web servers
14 The Node ecosystem

راهنمای دانلود کتاب Node.js in Action

برای دانلود کتاب Node.js in Action و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Node.js in Action
Amir Amiri
۱۳۹۸/۳/۲۸
بد بود کتاب خوب نبود
سمانه زرگری
۱۳۹۶/۸/۲۵
عالی
esmail darvishi
۱۳۹۶/۶/۲
عالی تشکر از دست اندرکاران
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)