دانلود کتاب WPF به زبان ساده

  • از: یونس ابراهیمی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب WPF به زبان ساده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب WPF به زبان ساده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب WPF به زبان ساده

کتاب WPF به زبان ساده نوشته‌ی یونس ابراهیمی، سعی دارد تا با ارائه مثال‌های، متنوع و هدفمند، مفاهیم اصلی این تکنولوژی را در زبان برنامه‌ نویسی سی شارپ به صورت تصویری به شما آموزش دهد.

Windows Presentation Foundation یا همان (WPF)، جدیدترین تکنولوژی Microsoft برای ساخت رابط گرافیکی (GUI) است. این تکنولوژی به شما مجوز ساخت برنامه‌هایی با عناصر گرافیکی مختلف می‌دهد. بدون این رابط گرافیکی کلیه مراحل ساخت یک برنامه باید به وسیله‌ی کدنویسی صورت گیرد، که این موضوع بسیار کسل کننده بوده و زمان بسیاری را تلف می‌کند. استفاده از این رابط گرافیکی به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد که بیشتر بر روی کدنویسی متمرکز باشند.

در نهایت می‌توان گفت که این تکنولوژی علاوه بر داشتن کنترل‌های قبلی، می‌تواند دسترسی بیشتر را برای شما فراهم کند. در واقع توانایی این برنامه، در این خواهد بود که شما تعیین می‌کنید، کنترل به چه شکلی طراحی شود.

 ۲۴۰ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب WPF به زبان ساده

برای دانلود کتاب WPF به زبان ساده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  WPF به زبان ساده
سروش کاردانی
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
عالی بهتر از این نمیشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)