معرفی و دانلود PDF ماهنامه ندای قلم - شماره 29

عکس جلد ماهنامه ندای قلم - شماره 29
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی ماهنامه ندای قلم - شماره 29 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی ماهنامه ندای قلم - شماره 29 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی ماهنامه ندای قلم - شماره 29

ماهنامه ندای قلم - شماره 29 منتشر شد. کتابخانه‌های هوشمند در شهر هوشمند، فرهنگ و کتابخوانی، «کتاب گویا»؛ راهکار مدرن ترویج کتابخوانی، کتابخانه‌های عمومی و تاریخ محلی و... از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

«ندای قلم»، عنوان نشریه‌ای است که با استعانت از درگاه ایزد متعال، در زمینه اجتماعی و فرهنگی فعالیت می‌کند و اکنون در سراسر کشور به زبان‌های فارسی، انگلیسی، آذری و ترکی استانبولی ارائه می‌شود. رویکردهای اصلی این نشریه در حوزه علوم انسانی، زیر بخش‌های فرهنگ، هنر، تاریخ و ادب و در حوزه‌های اجتماعی، کتاب و کتاب خوانی، مبانی اقتصاد و محیط زیست، تعیین شده‌اند. در این میان، تلاش خواهد شد با مطالعه و بررسی نیازهای فرهنگی و اجتماعی جدید جامعه و فعال‌سازی ظرفیت‌ها و توانایی‌های مراکز علمی و پژوهشگران، حوزه‌های تعاملی آن‌ها با جامعه پوشش داده شود.

در نشریه ندای قلم، انتشار یافته‌های علمی در راستای مشارکت در فرآیندهای تصمیم‌گیری در حوزه‌های فرهنگ و اجتماع و آثار، حاوی نظریه‌ها، راهکارها و روش‌های جدید، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار خواهد بود. همچنین فرهنگ‌سازی در زمینه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی به ویژه تلاش در راستای نهادینه کردن فرهنگ اندیشه‌ورزی و پرسشگری، ارتقای نرخ سرانه مطالعه و احترام به محیط زیست، از اولویت‌های این نشریه است.

به مفهومی بهتر این ماهنامه می‌کوشد تا بعد پژوهشی و تنظیم آکادمیک آن‌ها را مورد توجه قرار دهد تا از خلاقیت و نوآوری لازم برخوردار باشند.

فهرست مطالب

کتابخانه‌های هوشمند در شهر هوشمند (بهناز ولیزاده)
فرهنگ و کتابخوانی (معصومه کاشانی)
«کتاب گویا»؛ راهکار مدرن ترویج کتابخوانی (الهه علیزاده)
 گذری بر آرشیو (فاطمه شکری)
کتابخانه‌های عمومی و تاریخ محلی (حمیدرضا جمالی مهموئی)
نگاهی کوتاه بر وضعیت کتابخوانی (حسین نصیرزاده)
نقش کتابخانه‌های عمومی در توسعه فرهنگ مطالعه (حسن بلندی)
معرفی انجمن گسترش فرهنگ کتابخوانی خوی (میرحسین کبیری)

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابماهنامه ندای قلم - شماره 29
ناشر چاپینشریه ندای قلم
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۰
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های هنری و فرهنگی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید مجله

نقد، بررسی و نظرات ماهنامه ندای قلم - شماره 29

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه ماهنامه ندای قلم - شماره 29

برای دریافت ماهنامه ندای قلم - شماره 29 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.