معرفی و دانلود PDF ماهنامه کاف - شماره دوازدهم

عکس جلد ماهنامه کاف - شماره دوازدهم
قیمت:
۱۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی ماهنامه کاف - شماره دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی ماهنامه کاف - شماره دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی ماهنامه کاف - شماره دوازدهم

ماهنامه کاف - شماره دوازدهم، ویژه نوروز 97 منتشر شد.

ماهنامه کاف، نشریه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی است که به همت تعدادی از فعالین فرهنگی این دانشگاه منتشر می‌شود، این نشریه ادای دینی به میراث فرهنگی باقی‌ مانده دانشگاهیان اصیل است.

دوازده ماه دیگر گذشت؛ با همان سرعت قبل و شاید حتی سریع‌تر. سالی که از فرط فراز و نشیب‌های فرهنگی و اجتماعی‌اش، انگار چند سال بود. انتخابات ریاست جمهوری، زلزله‌ی کرمانشاه، حوادث دی‌ ماه، واقعه‌ی کشتی سانچی، سقوط هواپیمای تهران - یاسوج و روی پیشخوان آمدن بسیاری از بحث‌های کلان اجتماعی نظیر حقوق اقلیت‌ها، به رسمیت شناخته‌ شدن حق اعتراض، حجاب و... که سال‌های پیش کمتر در مورد آن‌ها در بطن رسمی جامعه بحث و گفتگو شده بود، همه و همه باعث شد تا بتوان سال 96 را سالی تاثیر گذار در دهه اخیر و شاید فراتر از آن در تاریخ بعد از انقلاب نامید. در این سال روزهای بدون خبر، کنش و یا واقعه، کمتر دیده شد. می‌گویند روز قیامت، روز عیان شدن سره از ناسره و بزنگاه غایی انسان‌هاست.

انگار این سال، چنین مفهومی را در دل خود مستتر کرده بود به گونه‌ای که سال‌ها بعد با استناد به آن بتوان به گزاره‌های مهمی درباره تاریخ این سرزمین دست یافت.

در «کاف»، در سال 96 به دنبال آن بودیم که به عهد خود با شما پایند بمانیم؛ که از دریچه‌ی فرهنگ و اجتماع، به کنش‌های خود و جامعه‌مان نگاه کنیم تا شاید بتوانیم با هم، دریچه‌های تازه‌ای برای نگریستن به آینده بیابیم. سال 97، با همراهی شما این مسیر را به شرط حیات با تمرکز بیشتر بر وجه اجتماعی نشریه، ادامه خواهیم داد. در سال نو، اندیشه‌هایمان نو باد. موعد نو شدن اندیشه‌ها، مبارک باد.

فهرست مطالب

آیین نو شدن
بهاریه یک  
بهاریه دو  
کلماتی با نقطه اشتعال دمای محیط «مصاحبه اختصاصی با خانم نسیم مرعشی»
لحظات مانای 1396
روشنی از درون دل‌هایمان شعله می‌کشد
من آمده‌ام تا تو را ببینم
خراب زیر آوار
چشمان تماما بست
روز حسین
کنش‌های دیالتیک رضا و رویا
در درونم تو بیشتر از خود منی
دوست داشتنی‌ترین تجربه سال 96
آینه‌ها می‌سوزند
آرامسایشگاه آدم‌های معمولی
کسی حواسش هست؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابماهنامه کاف - شماره دوازدهم
ناشر چاپی نشریه فرهنگی و اجتماعی کاف
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۰
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های هنری و فرهنگی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید مجله

راهنمای مطالعه ماهنامه کاف - شماره دوازدهم

برای دریافت ماهنامه کاف - شماره دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.