معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید پادکست
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟

پادکست چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟ ترجمه‌ی مریم قریشی، پنج راهکار اساسی به شما ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها بتوانید آغازگر یک مکالمه باشید و آن را به راحتی ادامه دهید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم:

شما هم ممکن است زمانی که با افراد جدید آشنا می‌شوید برای گفت‌وگو با آن‌ها دچار مشکل شوید. گاهی نمی‌دانید برای شروع یک مکالمه‌ باید از کجا شروع کنید، در چنین شرایطی سکوت عجیبی میان شما و طرف مقابلتان به وجود می‌آید. شاید با یک نگاه کلی این اتفاق به نظر مهم جلوه نکند اما زمانی که خودتان در این موقعیت قرار بگیرید متوجه می‌شوید معضل بزرگی است؛ چرا که هر دو معذب می‌شوید و احساس ناخوشایندی به وجود می‌آید.

حقیقت این است اگر مهارت کافی در مکالمه نداشته باشید، فرصت‌های بسیاری را برای آشنایی با انسان‌ها از دست می‌دهید. در هر صورت وارد گفت‌وگو شدن با فردی که نمی‌شناسید همواره دشواری‌‌های خاص خود را دارد اما اگر بتوانید این دشواری‌ها را با موفقیت تحمل کنید، تبدیل به فردی موفق و قدرتمند در ارتباط برقرار کردن با دیگران می‌شوید.

مریم قریشی در پادکست چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟ برای داشتن مکالمه‌ای موفق با افراد جدید پنج راهکار اساسی را آموزش می‌دهد و کمک می‌کند از آشنا شدن با دیگران هراسی نداشته باشید.

کتاب چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم مناسب چه کسانی است؟

اگر احساس می‌کنید برای برقرار کردن ارتباط با دیگران به خصوص غریبه‌ها احتیاج به کمک دارید، این پادکست می‌تواند راهنمای خوبی برای‌تان باشد.

در بخشی پادکست چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم می‌شنویم:

همه‌ی ما در زندگی علاقه‌مندی‌هایی داریم، از جمله: فعالیت‌ها، سرگرمی‌ها، پروژه‌ها، هدف‌ها، ایده‌ها یا مسائل شغلی.

زمانی را به تهیه‌ی فهرستی کوتاه اما مرتبط با علاقه‌مندی‌هایتان اختصاص دهید، این فهرست می‌تواند هنگام مکالمه، موضوعات جدیدی را به شما یادآوری کند. چند بار این فهرست را مرور کنید تا به‌خوبی آن‌ها را بشناسید. پس‌ از آن، هر وقت در شرایطی قرار گرفتید که نمی دانستید چگونه سر حرف را با طرف مقابل باز کنید، به لیست علاقه‌مندی‌هایتان فکر کنید و روی یکی از موضوعات آن مانور دهید تا بتوانید به مکالمه با آن شخص ادامه دهید.

فهرست مطالب

۸ دقیقه
چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟
نویسنده
مترجممریم قریشی
گویندهمحسن پاک پناه
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۶۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید پادکست

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟

علی علی
۱۴۰۰/۱/۱۰
چرته و بر خلاف اصول روانشناسی حرف میزنه، پیشنهاد میکنم اگه به این حوزه علاقه مندین کتاب چگونه با هر کسی حرف بزنیم اثر لیل لوندز را گوش کنید
بهار مشکات
۱۴۰۰/۳/۹
خیلی پیش‌پا افتاده و سطحی بوداز 8 دقیقه 2دقیقه‌اش آهنگ بود
علی مخمدی
۱۴۰۰/۳/۳۰
خوب بود بخوانید تجربه خوبی داره
منصوره داداشی
۱۴۰۰/۲/۲۷
نظر خواستی ندارم جالب نبود زیاد
یاسر وحدانی
۱۴۰۰/۱/۱۵
اصلا جالب نبود بسیار ضعیف
keivan basari
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
عالی و صداگذاری خوب
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی چگونه صحبت را شروع کنیم و آن را ادامه دهیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.