معرفی و دانلود رایگان PDF دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48

عکس جلد دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48

دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48 منتشر شد. سایه رکود تورمی بر اقتصاد جهان، غفلت از اصلاحات ساختاری در بودجه 97، امید سرمایه‌ گذاران بورسی به مجلس، آینده مبهم ریال، خطر ورشکستگی بیمه‌های‌ کوچک را تهدید می‌کند، از جمله عناوینی است که در شماره چهل و هشتم از ماهنامه ترقی اقتصادی می‌خوانید.

دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی که حوزه فعالیت خود را اقتصاد پولی و مالی تعریف کرده به مدیر مسئولی حورا خاکدامن و سردبیری امیر اسماعیل کاظمی منتشر می‌شود. این نشریه به طور ویژه به موضوع مدیریت ریسک کشوری در تعاملات جهانی و استفاده از بازارسرمایه برای تأمین مالی صادرات پرداخته است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابدوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48
ناشر چاپی ترقی اقتصادی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های اقتصادی و کسب و کار
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

راهنمای مطالعه دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48

برای دریافت دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 48 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.