معرفی و دانلود رایگان PDF دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49

عکس جلد دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49

دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49 منتشر شد. احتمال ظهور غیرمجازها با لباس جدید، غفلت از سرمایه‌های فکری در جهان سوم، ارزش سهام عدالت افزایش می‌یابد، فرصت‌ها و مزیت‌های طرح مسکن بانک ملی، از جمله عناوینی است که در شماره چهل و نهم از ماهنامه ترقی اقتصادی می‌خوانید.

دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی که حوزه فعالیت خود را اقتصاد پولی و مالی تعریف کرده به مدیر مسئولی حورا خاکدامن و سردبیری امیر اسماعیل کاظمی منتشر می‌شود. این نشریه به طور ویژه به موضوع مدیریت ریسک کشوری در تعاملات جهانی و استفاده از بازار سرمایه برای تأمین مالی صادرات پرداخته است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابدوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49
ناشر چاپی ترقی اقتصادی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های اقتصادی و کسب و کار
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

راهنمای مطالعه دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49

برای دریافت دوهفته‌نامه ترقی اقتصادی - شماره 49 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.