معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه

عکس جلد کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه

کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، ماجرای دختر کوچکی را به تصویر می‌کشد که تعطیلات تابستان را همراه با والدینش به منطقه‌ای خوش آب و هوا در اطراف رشته کوه‌های بزرگ هیمالیا می‌رود.

درباره کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه:

تابستان در بمبی هوا خیلی گرم و غیر قابل تحمل است. به همین خاطر تانیا و والدینش هر سال شهر را ترک می‌کنند و برای تعطیلات به یک منطقه‌ی خوش آب و هوا می‌روند. امسال نیز آن‌ها مانند سال‌های گذشته تابستان خود را در منطقه‌ای در اطراف رشته کوه‌های بزرگ هیمالیا می‌گذرانند.

منطقه‌ی اطراف هتلی که آن‌ها در آن اقامت دارند از جنگل‌های سبز و پرپشت سرو و کاج پوشیده شده است. محوطه‌ای شگفت‌انگیز که تانیا در آن با سه چرخه‌ی صورتی و زیبایش به گشت و گذار می‌پرداخت. اما یک روز سنجابی بازیگوش توجه تانیار را به خود جلب کرد، به طوری که باعث شد دختر بچه‌ی زیبا مادرش را گم کند و در اطراف هتل سرگردان بماند.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب و شیرین با بهره‌گیری از قصه‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. به همین خاطر به یکی از دغدغه‌های مهم والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی آموزشی و در عین حال سرگرم کننده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک زیادی به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی قصه‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 چاپ شد.

کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه مناسب (Tania's Cycling Adventure) چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای همه کودکان 7 تا 10 ساله که به قصه‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقمند هستند، توصیه می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او از همان کودکی عاشق نوشتن و علم بود؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات گوناگونی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند موضواعات متفاوت را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در عرصه نویسندگی آثار مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او اکنون مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده را در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه می‌خوانیم:

سنجاب کوچولو چند ثانیه با بدگمانی به تانیا نگاه کرد. تانیا می‌دانست نباید خیلی نزدیک شود وگرنه سنجاب کوچولو دوباره فرار می‌کند. سنجاب کوچولو با احتیاط شروع به نزدیک شدن به او کرد. سپس ناگهان به سمت تانیا پرید، مغز بادام‌ها را قاپید و دوباره سرجایش برگشت. او همانطور که چشم به تانیا دوخته بود مغزها را بلعید. تانیا همانطور که مغز بادام دیگری را در دست گرفته بود با صبوری منتظر ماند. سنجاب کوچولو کم‌کم به او اعتماد کرد. وقتی او برای بار دوم به تانیا نزدیک می‌شد، کمتر می‌ترسید. تانیا چند مغز بادام دیگر به سنجاب کوچولو داد و با او دوست شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات12
زبانفارسی
شابک978-622-641965-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه

برای دریافت کتاب ماجراجویی تانیا با سه چرخه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.