معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم

عکس جلد کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم

استفاده از تجربیات کشورهای مختلف و پیشرو در امر پیشگیری از جرم، یکی از مؤلفه­ هایی است که می­ تواند تأثیر به­ سزایی در تدوین برنامه­ های پیشگیرانه داشته باشد. کتاب رهنمودهای سازمان ملل که در حوزه­ های گوناگون به بیان تجربیات کشورهای مختلف و تبیین اسناد خود می­ پردازد، تا حدودی می­ تواند در این امر راه گشا باشد.

کتاب حاضر از جمله ابزار‌های عملی است که توسط دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد برای کمک به دولت­ ها، در جهت اِعمال استانداردها و هنجار‌های موجود در زمینه پیشگیری از جرم و عدالت کیفری، نوشته شده است. در کتاب حاضر مهم­ترین ملاحظاتی که در طراحی و اجرای برنامه­‌ های کلان پیشگیری از جرم باید در نظر گرفته شود، بیان شده است. همچنین در این کتاب این مهم از نظر دور نمانده که مناطق مختلف جهان با چالش­‌ های متفاوت جرم و بزه ­دید­گی مواجه­ اند و یک برنامه واحد پیشگیری در تمام مناطق جهان قابل اجرا نخواهد بود. از این رو در کتاب بر ضرورت بومی­ سازی برنامه­‌ های پیشگیری از جرم اشاره شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم
نویسنده،
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۰۶
زبانفارسی
شابک9789645114181
موضوع کتابکتاب‌های حقوقی جزا و جرم شناسی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم

اشکان جاویدی
۱۴۰۰/۸/۱
یکی از دغدغه‌های هر جامعه مشکلات اجتماعی وبزهکاری رایج در اجتماع است که باید راه‌های پیشگیری از جرم را شناخت ودر کم کردن وکوچک کردن جرم نقشی هرچند کوچک بعنوان یک شهروند اجتماعی ایفا کرد دراین کتاب بسیار ساده وسلیس راه‌های پیشگیری از جرم ارائه شده که با مطالعه ان میتوان وظیفه شهروندی خودرا در جهت پیشگیری از جرم وبزه ایفا کرد
Zabih Baha
۱۳۹۶/۵/۱۹
خیلی‌ها دلچسپ و آموزنده است ممنون از زحمات و همکاری‌های شما
شمس الله حبیب زی
۱۳۹۵/۱۲/۱۱
خیلی عالیه امید کتابهای بیشتری جرم شناسی و جزا افزوده شود
مهشید فرهادی
۱۳۹۵/۸/۱۱
مناسب برای استفاده جامعه حقوقی
mohammad barkat
۱۳۹۷/۲/۱۶
چیز خوبی بود
رضا یزدانی
۱۳۹۷/۱/۲۴
به درد نمی‌خوره سر کاریه
Shafiqullah Qais
۱۳۹۶/۱۲/۷
خیلی عالی و ممنون
محمدرضا زارع
۱۳۹۶/۳/۸
عالی ممنونم
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم

برای دریافت کتاب رهنمودهای عملی پیشگیری از جرم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.