معرفی و دانلود کتاب امپراتور جاده

عکس جلد کتاب امپراتور جاده
قیمت:
۹۵۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب امپراتور جاده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب امپراتور جاده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب امپراتور جاده

کتاب امپراتور جاده به قلم نسترن قاسمی نسب، پستی و بلندی‌های زندگی دختر جوانی به نام رها و داستان عاشقانه‌ی او را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب امپراطور جاده می‌خوانیم:

پیرمردی که در بازار دیده بودم. بله همان پیرمرد میوه‌فروش، همان بیچاره‌ی بدبخت. او را دیدم. او اینجا چیکار می‌کرد؟ کمی بد راه می‌رفت معلوم بود که پایش مشکل دارد. در خود مچاله شده بود، معلوم بود که جنس گرم‌کنش مرغوب نیست و بدجوری دارد سرما را تحمل می‌کند. بدبختی و نحسی از چهره‌اش می‌بارید. دوست داشتم از جایم برخیزم به سمت او بروم و به او کلوچه تعارف کنم اما گویی سرما وزنم را زیاد کرده بود و بلند شدن برایم سخت بود. دلم برایش می‌سوخت اما نمی‌دانم اینجا چیکار داشت، حتی کنجکاو هم نمی‌شدم درواقع من از آن دسته آدم‌هایی نیستم که برای زندگی دیگران کنجکاوی کنم. همین‌که پیرمرد داشت از ترمینال خارج می‌شد درست همان موقع اتوبوس موردنظر وارد شد و من به نحسی قدم پیرمرد پی بردم.

با آمدن سپهر، تمامی یخ‌هایی که مرا در آغوش گرفته بودند آب شدند و نیز سنگینی سرما مرا رها کرد. با سرعت از جاییم برخاستم و به سمت اتوبوس رفتم. سپهر هم از دیدن من بسیار خوشحال شد و سریع به استقبالم آمد. کمی از اتوبوس و مسافرین دور شدیم تا بتوانیم بدون مزاحم احوالپرسی گرمی کنیم. دوست داشتم او را بغل بگیرم و آرام در گوشش بگویم (عزیز من، خوش‌آمدی) اما برای ابراز این نوع احساسات هنوز خیلی زود بود.

گوشه‌ای از چادرم که روی زمین ولو شده بود را گرفت و محکم فشار داد. درحالی‌که چشمانش را بسته بود گفت؛

- رها، خیلی دلم برات تنگ شده بود. کاش می‌شد همیشه و هرروز با من بیای.

سپس چشمانش را باز کرد و چادرم را آرام از مشتش رها کرد سپس به چشمانم خیره شد. ثانیه‌های متمادی هیچ نگفت و انگار با چشمانم داشت مشاجره می‌کرد همچنین لبخندی داشت روی لب‌هایش می‌جنبید. نمی‌توانستم دست‌هایش را بگیرم اما می‌توانستم برای مدتی طولانی به چشمانش زُل بزنم. این فضای عاشقانه‌ی بی‌سابقه داشت خفه‌ام می‌کرد. گویی خیلی معذب بودم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب امپراتور جاده
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات متخصصان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۱
زبانفارسی
شابک978-622-684153-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۹۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب امپراتور جاده

نادیا قاسمی
۱۳۹۹/۳/۷
بسیارقلم ضعیف وبسیار بچه گانه بود حیف هزینه که برای خرید کتاب کردم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب امپراتور جاده

برای دریافت کتاب امپراتور جاده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.