معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی

عکس جلد کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی
قیمت:
۵۲۸۰۰ تومان - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی

کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی نوشته‌ی علی انواری، ایمان سلیمان زاده و مهدی هاشمی، حاوی درس‌نامه، نمونه سؤالات امتحانی و نمونه سؤالات آزمون‌های آزمایشی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا این درس را بهتر یاد بگیرند و در آزمون‌ها نمره خوبی به دست آورند.

درباره‌ی کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی:

هر روز در اطراف شما حوادث بسیاری روی می‌دهد. هر یک از این حوادث یک پدیده است. تابش نور خورشید، حرکت عقربه‌های ساعت، صحبت کردن معلم و شنیدن شما، ترمز کردن یک ماشین، راه رفتن، افتادن برگ از درخت و... هر کدام یک پدیده محسوب می‌شوند. اگر به سادگی از کنار این پدیده‌ها نگذرید و بخواهید دلیل آن‌ها را با شیوه‌های علمی مطالعه کنید، به علم فیزیک نیاز پیدا خواهید کرد.

فیزیک یکی از علوم پایه به شمار می‌رود. فیزیک از بنیادی‌ترین دانش‌ها و اساس همه‌ی مهندسی‌ها و فناوری‌هاست و به همین علت مطالعه و یادگیری آن برای ما اهمیت زیادی دارد.

در این کتاب تلاش شده است تمام مطالب کتاب درسی با زبانی ساده و قابل فهم بیان شود. به مطالبی که اهمیت بیشتری دارند و شاید در امتحانات مورد سؤال قرار بگیرند، بیشتر پرداخته شده و در عوض به مطالب دیگری که خیلی مهم نیستند، بسیار کمتر توجه شده است.

هر سرفصل این کتاب حاوی یک درس‌نامه مفهومی و ساده است که همه‌ی تعاریف و رابطه‌های کتاب درسی را در بر می‌گیرد. مثال‌هایی که در پایان درس‌نامه ارائه شده‌اند، کامل‌کننده‌ی آموزش هستند تا سیر گام به گام و منطقی کتاب رعایت شود.

تمرین‌های انتهایی هر بخش، محتوای آن سرفصل را مورد بررسی قرار می‌دهد و سؤالات گوناگونی که شاید در امتحانات مطرح شوند نیز معرفی می‌کند. در انتها دو نمونه آزمون با پرسش‌های استاندارد و رعایت بارم‌بندی معمول نوبت اول و چهار آزمون با رعایت استانداردهای لازم و شبیه به آزمون‌های نهایی و هماهنگ کشوری قرار گرفته است.

کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه دهم رشته‌ی تجربی مخاطبان این کتاب‌اند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: فیزیک و اندازه‌گیری
پاسخ‌نامە فصل اول
فصل دوم: ویژگی‌های فیزیکی مواد
پاسخ‌نامە فصل دوم
فصل سوم: کار، انرژی و توان
پاسخ‌نامە فصل سوم
فصل چهارم: دما و گرما
پاسخ‌نامە فصل چهارم
آزمون‌های نوبت اول
آزمون‌های نوبت دوم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶۸
زبانفارسی
شابک978-600-412-128-6
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
۵۲۸۰۰ ت - 9.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی

برای دریافت کتاب ماجراهای من و درسام: فیزیک 1 - پایه دهم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.