معرفی و دانلود کتاب عاشقانه‌ی پاییزی

عکس جلد کتاب عاشقانه‌ی پاییزی
قیمت:
7900 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عاشقانه‌ی پاییزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عاشقانه‌ی پاییزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عاشقانه‌ی پاییزی

کتاب عاشقانه‌ی پاییزی نوشته‌ی صدف رفیعی موید، رمانی زیبا و عاشقانه است که از قلب نویسنده تراوش شده و بر دل خواننده اثر می‌گذارد.

اگر اهل کتاب و رمان خوانی باشید بعضی وقت‌ها با داستان‌هایی مواجه شده‌اید که موقع خواندن آن‌ها ناخودآگاه متوجه می‌شوید که این داستان در عین سادگی و بیان ساده‌ای که دارد بسیار به دل می‌نشیند. داستان‌هایی که از کلمات متکلف و سنگین در آن هیچ خبری نیست اما در پس و پشت این کلمات و جملات ساده داستانی به نهایت پر محتوا و غنی نهفته است. وقتی داستان به دل خواننده می‌نشیند و جریان داستان خواننده را همراه می‌کند خواننده متوجه می‌شود چون داستان از دل برآمده پس بر دل هم نشسته است.

داستان کتاب عاشقانه پاییزی چون برآمده از دل است و بر دل خواننده اثر می‌گذارد. داستانی که شاید در ظاهر داستان باشد اما انگار جریان ثابت زندگی هر انسان است. هر انسانی که در گذر از روزگار جوانی و نوجوانی درگیر داستان‌های عاشقانه و دلدادگی‌های بی غل و غش شده است. داستان نویسنده انگار داستان زندگی هر خواننده‌ای است که با خط خط و جمله به جمله داستان یاد گذر زندگی خود می‌افتد. داستانی که تنها موقعیت‌های زمانی و مکانی آن برای هر خواننده متفاوت می‌شود اما روح اصلی و جریان اصلی داستان برای هر کس به فراخور حال او پیش آمده است.

کتاب عاشقانه پاییزی داستانی دارد که شاید در بار اول خواندن آن با داستان دلدادگی و سختی‌های زندگی شخصیت اصلی داستان آشنا می‌شویم اما هر بار که مجدد کتاب را می‌خوانیم با لایه‌های نهفته زیر هر جمله و هر بخش آن بیشتر آشنا می‌شویم و بیشتر دل به دل نویسنده و شخصیت‌هایش می‌دهیم. هر فصل این کتاب همچون چهار فصل طبیعت سرشار از راز‌ها و رمزهاست با همه زیبایی‌های خاص و دلرباییش.

در بخشی از کتاب عاشقانه‌ی پاییزی میخوانیم:

حکایت یک عشق روی برگ‌های پر از رنگ و لعاب و صدای خش‌خش برگ‌های لطیف و شکننده از زندگی بدون انگیزه‌ام مدتی بود که می‌گذشت تا اینکه تصمیم گرفتم، هم درس بخوانم و دوباره شروع به کار کنم.

در یک درمانگاه تازه تأسیس که مدیریت درمانگاه پزشک دوران کودکیم بود، به صورت نیمه‌وقت به عنوان صندوق‌دار، توی پذیرش درمانگاه شروع به کار کردم. برای شروع بد نبود، به رشته تحصیلی‌ام ربطی نداشت. ولی برای استقلال حس خوبی بود. مخصوصاً فرار از افکار بد و گذراندن آن روزگار تلخ.

نمی‌دانم، ولی می‌گویند خداوند بزرگ معجزه‌هایش در روزهای سخت و بدش می‌فرستد. و آن روز هم معجزه خودش رو در قالب سفیر صلح و دوستی‌اش با قامتی نسبتاً بلند و سبزه‌رو، موهای مشکی و قلبی مهربان که بعدها شد تمام وجودم در یک شب پاییزی فرستاد. و عاشقانه پاییزی را رقم زد

ساعت هفت و نیم بود. بعد از باز شدن درب درمانگاه با آن صدای جیرجیرش که همه را متوجه ورود آدم‌ها به لابی درمانگاه می‌کرد. آمد داخل. و بدون توجه به من و اطرافیان رد شد؛ و من هم در اوج جدیت و قانون‌مندی در کار (آخه من انسان دقیق، مسئول و منضبطی هستم و مخالف بی‌توجهی و عدم تعهد، من معتقدم وظیفه انسان در زندگی متعهدانه زندگی کردن است) جلویش را گرفتم.

فهرست مطالب کتاب

فصل بهار
فصل تابستان
فصل پاییز
فصل زمستان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عاشقانه‌ی پاییزی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات92
زبانفارسی
شابک978-622-215-128-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عاشقانه‌ی پاییزی

Rayehe PourAhmad
۱۳۹۹/۶/۲۳
بنظرم بیشتر موارد عمومی زندگی کردن و بهتر زندگی کردن و شکرگزاری و مثبت اندیشی را صرفا از دیدگاه خودشان داشتند آموزش می‌دادند، کتابی آموزشی که نقبی هم به یک ماجرای عاشقانه زده بود، من کلی صفحات رو نخونده رد میکردم و خللی پیش نمیامد، چون راستش بُعد آموزشی اصلا برای من قابل توجه نبود، به دلیل اینکه رو کتاب بعنوان رمان عاشقانه خریداری مژده بودم نه آموزش و شکرگزاری، ضمن اینکه اشتباهات نگارشی بسیاری نیز داشت، در کل ارزش چنین هزینه ریالی و حتی زمانی رو نداشت
samira nadimi
۱۳۹۸/۲/۱۴
اصلا خوب نیس من که نفهمیدم همش خلاصه نوشته شده
مهسا کردبچه
۱۳۹۸/۲/۱۳
عشق واقعا معجزه ایست از طرف خدای مهربون، هوای دل همه عاشقا را داشته باش
فاطمه ریحانی
۱۳۹۸/۶/۲۲
مزخرف بود. هیف هزینه و وقتی که براش گذاشتم.
مریم اسکویى
۱۳۹۸/۵/۲۶
خیلى ساده ومعمولى بود
Ziba Abu
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
بد نبود ممنون از نویسنده محترم
hasanali usefi
۱۳۹۸/۲/۱۴
خیلی کتاب بدی بود
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب عاشقانه‌ی پاییزی

برای دریافت کتاب عاشقانه‌ی پاییزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.