معرفی و دانلود کتاب رازهای اعتماد به نفس

عکس جلد کتاب رازهای اعتماد به نفس
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رازهای اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رازهای اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهای اعتماد به نفس

کتاب رازهای اعتماد به نفس نوشته‌ی سحر سلمان، مجموعه‌ای از جملات انگیزشی و تاکیدی به زبان فارسی و انگلیسی است که به شما کمک می‌کند تا اعتماد به نفس‌تان را تقویت کنید و از آن در جهت رسیدن به اهداف و موفقیت، بیش از پیش استفاده کنید.

به رغم این که از اعتماد به نفس پایین خود رنج می‌برید و از آن شکایت می‌کنید و به ظاهر بسیار مشتاقید که اعتماد به نفس بالایی داشته باشید اما ناخودآگاه و بی‌آنکه که بدانید به برخی مزایای روانی و اجتماعی آن درگیر هستید و نمی‌توانید از این نقش و رفتار خود دست بردارید و از این رو مدام نقش کسی را بازی می‌کنید که اعتماد به نفس چندانی ندارد، به شما توصیه می‌شود با خواندن جملات تاکیدی این کتاب اعتماد بنفس خود را افزایش دهید.

روزتان را با لبخند و شکرگزاری آغاز کنید. حس خوب زندگی، نفس تازه، حس روز تازه را احساس کنید و باور کنید بهترین و منحصر به فرد هستید. این جملات را چند بار در روز با خود تکرار کنید. در دفعات اول، با صدای بلند، با احساس، با باوری قوی تکرار کنید و بعد آرام‌تر، بعد به صورت یک زمزمه و سپس در فکرتان تکرار کنید تا ملکه ذهن‌تان شود. بگذارید کلمات با عمق بیشتری جذب ضمیر ناخودآگاه‌تان شود.

در طی روز در هر فرصتی جملات را مرور کنید. حتی‌المقدور آن جملات را با شرایط واقعی زندگی‌تان تطبیق دهید. شب قبل از خواب هم چند بار دیگر تکرار کنید. هنگامی که به خواب آرام فرو می‌روید کلمات را به ضمیر نا‌خودآگاه منتقل کنید و اثرات مثبت آن را در تمام وجودتان حس کنید بگذارید با ضمیر آگاه‌تان یکی شوند. تا شما را سر شار از اعتماد به نفس و باور منحصر به فرد بودن کند.

عبارات تاکیدی شکلی از تلقین به خود است نوعی زمینه‌ی ذهنی که به خودتان می‌دهید. یعنی تکرار، اگر شما مطلبی را بارها به کسی، از جمله خودتان بگویید، دیر یا زود آن را باور خواهید کرد، هر چه عبارت تاکیدی ماهرانه‌تر باشد و هر چه قدرتمندانه‌تر بیان شود، بهتر است. عبارات تاکیدی به شما کمک می‌کند تا نکات خوب‌تان را تاکید کنید، نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنید، نگرش‌ها را تغییر دهید و روی آنچه برای خودتان می‌خواهید تمرکز کنید. عبارات تاکیدی در تغییر الگوهای فکری و برنامه‌ریزی ذهن نیمه هشیار بی‌نهایت مؤثر هستند. با تمرین کردن، آن‌ها سلاح قدرتمندی در ساخت اعتماد به نفس‌تان می‌شوند.

در بخشی از کتاب رازهای اعتماد به نفس (Secrets Of Confidence) می‌خوانیم:

- من عبارت "می‌توانم" را صرف می‌کنم. با این نگرش مثبت می‌توانم هر کاری را که می‌خواهم انجام بدهم.
- اعتماد به نفس، عادت است و برای پرورش آن طوری عمل کنید که گویا اعتماد به نفسی را که می‌خواهید، دارید.
- تا بتوانی خود را همان‌طور که هستی بپذیری.

I conjugate the phrase "I can". With this positive attitude, I can do whatever I want to do
Self-esteem is a habit and act to grow as if you have confidence that you want
to accept yourself as you are

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رازهای اعتماد به نفس
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آفتاب گیتی
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۲
زبانفارسی
شابک978-622-6155-34-2
موضوع کتابکتاب‌های چند زبانه، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رازهای اعتماد به نفس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب رازهای اعتماد به نفس

برای دریافت کتاب رازهای اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.