معرفی و دانلود PDF کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی

عکس جلد کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی

کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی، یکی از ضروریات قبولی در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی است که با استفاده از آن داوطلبان به راحتی می‌توانند حدود 10% پرسش‌ها را بدون مطالعه پاسخ دهند.

در ویرایش سوم کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی (Keywords Of Electrical Installation Test) بیش از «28000» کلمه‌ی کلیدی از مباحثی همچون: قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین‌نامه اجرائی آن، مبحث اول (تعاریف)، مبحث دوم (نظامات اداری)، مبحث سوم (حفاظت ساختمان‌ها در مقابل حریق)، مبحث دوازدهم (ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا)، مبحث سیزدهم (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها)، مبحث پانزدهم (آسانسورها و پلکان‌ برقی)، مبحث نوزدهم (صرفه‌جوئی در مصرف انرژی)، مبحث بیست و یکم (پدافند غیرعامل)، مبحث بیست و دوم (مراقبت و نگهداری از ساختمان‌ها) و کتاب راهنمای طرح و اجزای تاسیسات برقی ساختمان‌ها، جلدهای اول و دوم نشریه 110 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و نظام نامه اخلاق حرفه‌ای، استخراج شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات یاوریان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۱۷
زبانفارسی
شابک978-600-8834-11-3
موضوع کتابکتاب‌های مهندسی برق
قیمت نسخه الکترونیک
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی

برای دریافت کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.