معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته

عکس جلد کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته
قیمت:
۱۰۵۰۰۰ تومان - 19.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته

کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته، دربردارنده‌ی تکنیک‌های برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی و در نهایت تست‌های طبقه‌بندی شده است که دانشجویان و داوطلبان کنکور مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی مواد و هوا - فضا می‌توانند از این اثر کاربردی استفاده کنند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته:

الاستیسیته موضوعی است که به تعیین توزیع تنش، کرنش و تغییر مکان در یک جامد الاستیک تحت تأثیر نیروهای خارجی می‌پردازد. با در نظر گرفتن فرضیاتی معقول و ساده، نظریه تغییر شکل‌های کوچک و خطی در الاستیسیته فرمول‌بندی می‌شود. این فرمول‌بندی بسیار حائز اهمیت است، زیرا پیکره اصلی در تحلیل بسیاری از مسائل را در بسیاری از علوم تشکیل می‌دهد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب حاضر به داوطلبین کنکور رشته مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی مواد و هوا - فضا که می‌خواهند در درس تئوری الاستیسیته به تسلط کافی برسند، پیشنهاد می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: تنش و کرنش
فصل دوم: فرمول‌بندی و روش‌های حل آن
فصل سوم: فرمول‌بندی در دو بعد و حل مسائل دو بعدی
فصل چهارم: پیچش، برش، کشش و ترموالاستیسیته

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته
ناشر چاپیانتشارات سنجش امیرکبیر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳۸
زبانفارسی
شابک978-600-7730-22-5
موضوع کتابکتاب‌های کنکور دکترا
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۵۰۰۰ ت - 19.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته

برای دریافت کتاب آمادگی آزمون دکتری تئوری الاستیسیته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.