معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی

عکس جلد کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی
قیمت:
218000 تومان - 22.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی

کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی مجموعه‌ای از تست‌های طبقه‌بندی‌شده و چکیده‌ی مباحث درس زمین‌شناسی فیزیکی را دربرمی‌گیرد. اثر حاضر یکی از بهترین منابع برای آزمون زمین‌شناسی فیزیکی‌ست و داوطلبان این رشته از آن بهره‌مند خواهند شد.

درباره‌ کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی

داوطلبان آزمون دکتری در رشته‌ی زمین‌شناسی فیزیکی می‌توانند با استفاده از کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی به جای آن که خود را در میان انبوه کتاب‌ها و جزوات مربوط سردرگم سازند، از این کتاب بهره ببرند و برای آزمونشان آماده شوند.

کتاب حاضر یکی از بهترین منابع برای رشته‌ی زمین‌شناسی فیزیکی‌ست و مجموعه‌ای از تست‌های طبقه‌بندی‌شده، نکته‌های کلیدی و خلاصه‌ی دروس را در بر می‌گیرد. در ادامه نام برخی از فصول این کتاب را مطالعه می‌کنید:

رودخانه
کانی‌ها
باد و بیابان
آب زیرزمینی
هوازدگی، خاک و حرکات دامنه‌ای

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی برای چه کسانی مناسب است؟

داوطلبان آزمون دکتری زمین‌شناسی فیزیکی از این اثر بهره‌مند خواهند شد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: کانی‌ها
فصل دوم: هوازدگی، خاک و حرکات دامنه‌ای
فصل سوم: رودخانه
فصل چهارم: آب زیرزمینی
فصل پنجم: باد و بیابان
فصل ششم: اقیانوس‌ها و سواحل
فصل هفتم: زمان در زمین‌شناسی
فصل هشتم: سنگ‌های رسوبی
فصل نهم: فرآیندها و سنگ‌های آذرین
فصل دهم: فرآیندها و سنگ‌های دگرگونی
فصل یازدهم: فرآیندهای ساختاری و کوه‌زایی
فصل دوازدهم: زمین‌لرزه و ساختمان زمین
فصل سیزدهم: زمین‌ساخت ورقه‌ای
فصل چهاردهم: چینه‌شناسی
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی
ناشر چاپیانتشارات سنجش امیرکبیر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات261
زبانفارسی
شابک978-600-7730-43-0
موضوع کتابکتاب‌های کنکور دکترا
قیمت نسخه الکترونیک
218000 ت - 22.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی

برای دریافت کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی فیزیکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.