معرفی و دانلود PDF کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین

عکس جلد کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین
قیمت:
63000 تومان - 11.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین

کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین نوشتۀ محسن کرمی، به بررسی روند قانونی ثبت دفتر نمایندگی و شرکت، نحوه‌ی شرکت در مزایده‌ و علایم تجاری در چین می‌پردازد.

در دهه‌های اخیر پدیده جهانی شدن در کنار توسعه فناوری باعث افزایش حجم تجارت بین‌الملل گردیده است. تجارت بین‌الملل نه تنها در حال گسترش و توسعه روز افزون است بلکه دارای یک فرایند پیچیده و تخصصی بوده به نحوی که استفاده از تجربیات و دستاوردهای کشورهای موفق در زمینه تجارت و بازرگانی بین‌المللی یک ضرورت است.

چین شریک اول بازرگانی ایران بوده و نقش ویژه‌ای در دیپلماسی تجاری جمهوری اسلامی ایران دارد. بنابراین آگاهی از قوانین و مقررات این کشور به ویژه در بخش سرمایه‌گذاری خارجی برای کشور ما نیز که کشوری در حال توسعه است مفید خواهد بود. کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین (Rules and regulation on foreign investment in China) مجموعه‌ای است از تعدادی قوانین در رابطه با سرمایه‌گذاری خارجی در این کشور که به جهت آگاهی بخشی شما گردآوری شده است.

محتوای این کتاب کاربردی می‌تواند مرجع مهمی برای دانشجویان حقوق و علوم سیاسی، اقتصاد، مدیریت، وکلا، داوران، سرمایه‌گذاران، قانون‌گذاران و دست اندرکاران امور اجرایی باشد.

در بخشی از کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین می‌خوانیم:

بر خلاف مقررات 1983، پیش‌نویس مقررات حوزه اختیار قابل توجهی برای مقامات ثبت در نظر گرفته است، از جمله اختیار برای انجام تحقیقات در محل، مهر و موم و بازرسی اماکن مشکوک، مسدود کردن حساب‌های بانکی مرتبط با وجوه غیر قانونی، و غیره. اگر دفتر نمایندگی با امتناع و یا مانع تراشی در نتیجه چنین بررسی انجام شده توسط مرجع ثبت اقدام به فعالیت کند، این کار به منزله نقض قانون امنیتی مربوطه محسوب می‌شود، و در این حالت اداره امنیت عمومی می‌تواند با اینگونه فعالیت‌ها با اعمال جریمه برخورد کند و در موارد جدی، هر کسی که اقدام به نقض قانون در این خصوص نماید، پس از بررسی و اثبات مسئولیت، مسئولیت کیفری متوجه وی خواهد بود. همچنین، پیش‌نویس مقررات نیز مسئولیتی را متوجه متصدیان ثبت و مقامات آن در صورت نقض مقررات و یا هر قانون دیگر ساخته است.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: ثبت دفتر و شرکت در چین
فصل دوم: قانون درخواست و ارایه اسناد و مدارک جهت شرکت در مزایده در جمهوری خلق چین
فصل سوم: سرمایه گذاری مؤسسات خارجی در چین
فصل چهارم: قانون علائم تجاری جمهوری خلق چین

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات111
زبانفارسی
شابک978-964-468-394-7
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
63000 ت - 11.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین

برای دریافت کتاب قوانین مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در چین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.