معرفی و دانلود PDF کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم

عکس جلد کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم
قیمت:
30000 تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم

کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم از حمید گلزاری حاوی درس‌نامه، سوالات تشریحی و سوالات چهار گزینه‌ای است که بر آموزش مطالب درسی تمرکز دارد و به دانش‌آموزان در مرور و تمرین مسائل هندسه کمک می‌کند.

درباره کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم:

هندسه یکی از زیباترین بخش‌های ریاضی است که دانش‌آموزان بسیاری نگران سوالات آن هستند، اما وجود یک درسنامه خوب و تخصصی کافی است تا دیگر به دشواری این درس فکر نکنید. حمید گلزاری هر فصل این کتاب را در سه بخش درس‌نامه، سوالات تشریحی و تستی تدوین کرده که با استفاده از آن‌ها می‌توانید مطالب درسی را دوره کنید و همچنین آموزش‌هایی که از معلم دریافت کرده‌اید را بسنجید. چینش مسائل به ترتیب آسان به سخت یکی دیگر از مزایای کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم از انتشارات خیلی سبز است چون ضمن پرورش قوای فکری و به چالش کشیدن مهارت‌های هندسه، شما را از لحاظ روحی برای مواجهه با سوالات دشوار آماده می‌کند.

لازم به ذکر است که انتشارات خیلی سبز مجموعه کتاب‌های نردبام را برای دانش‌آموزانی تالیف کرده که مطالب درسی رابه خوبی آموخته و به دنبال منبعی برای افزایش توانایی و مهارت خود هستند.

کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان پایه دهم رشته ریاضی مخاطبان این کتاب هستند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: ترسیم‌های هندسی و استدلال
فصل دوم: قضیه تالس، تشابه و کاربردهای آن
فصل سوم: چندضلعی‌ها
فصل چهارم: تجسم فضایی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات157
زبانفارسی
شابک978-600-412-234-4
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
30000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم

برای دریافت کتاب نردبام هندسه 1 پیشرفته - پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.